• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

En sevdiğiniz MiniGames Hangisi? (KC)

En sevdiğiniz MiniGames hangisi? (Konyacraft'taki)

• EggWars

Kullanılan: 5 83,3%
  • SkyWars

Kullanılan: 0 0,0%
  • HungerGames

Kullanılan: 0 0,0%
  • Sumo

Kullanılan: 1 16,7%

• Kullanılan toplam oy
    6
yetkililer müsait olmadıklarını soyluyorlar falan eğer bir yeni oyun daha gelecek olursa o arenapvp olabilir bunu da minigames olarak eklerler ve kac biraz daha acımasız olsa daha iyi olur yani uyarmadan banlasa falan

yetkililer müsait olmadıklarını soyluyorlar falan eğer bir yeni oyun daha gelecek olursa o arenapvp olabilir bunu da minigames olarak eklerler ve kac biraz daha acımasız olsa daha iyi olur yani uyarmadan banlasa falan
ArenaPvP sunucusu, başka sunucularda bile az oynanılan bir sunucu olarak KonyaCraft'ta aktiflik sağlayacağını düşünmüyorum. Bana kalırsa yeni oyun BedWars olmalıdır. Ha, bu arada bana göre KAC'in uyarı verme özelliğinin var olması oyuncular için gerekli bir özelliktir. Bir kimseye direk ceza kesmenin bir anlamı yok, herkes uyarılmayı hak eder. Uyarıyı aldırış etmezse zaten cezası kesilir :)

ArenaPvP sunucusu, başka sunucularda bile az oynanılan bir sunucu olarak KonyaCraft'ta aktiflik sağlayacağını düşünmüyorum. Bana kalırsa yeni oyun BedWars olmalıdır. Ha, bu arada bana göre KAC'in uyarı verme özelliğinin var olması oyuncular için gerekli bir özelliktir. Bir kimseye direk ceza kesmenin bir anlamı yok, herkes uyarılmayı hak eder. Uyarıyı aldırış etmezse zaten cezası kesilir :)
Doğru ama acımasız olması sadece direk yasaklama değil ,uyarıldıktan sonra yasaklandığı zaman mesela yasak günü2 gün yerine 1 hafta fln olabilir acımasızlık böyle olur direk yasaklama uygun değil @Bela_Furkan katılıyorum sana knk

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.