• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

En pro!

Ama hayatım boyunca gördüğüm en pro kişilerden 5,6 kişi:
-chowmunjien (hayal edemeyeceğiniz kadar pro)
-munkhong (demir set ile 3 elmas set kesen adam chowmunjien düzeyi)
-renegadebolt (üsüste 580 kill yaptı. Normalde de deri setle chowmunjieni kesti, chowmunjien elmas setti büyülü p4 vs.)
-thegamebroker (geldiği günden beri proluğunu belli etti. spam bölgesinden kes 5 kılıçla kill kasarak etrafımızı göremememizi sağladı :( )
-thedarkninja (bir ara tartışmasız en pro dediğim kişi, üsttekiler gelince tahtı sarsıldı çok severim)
-shalool (chowmunjienden azıcık daha düşük seviye, oyun bitirici)
Dediğim kişilerin hepsi yabancı, ve bunlar egg wars ile ilgili değil annihilation oyunu ile ilgili.

S

Silindi_5815

Maskeli fedai'ye ok işlemiyor mu? Neden güldün?
Ben buradayım, kendine göre senaryo yazmayı bırak. Oyuna girdiğimde keseceğim diye giriyorsun yenilerek çıkıyorsun. Ki ben girdiğim oyunlarda eğer dikkate alıyorsam bir kere bile ölmeden alıyorum o oyunu. Şu ana kadar açtığım hesapların hepsi 1K kill üstü en fazla 10 ölmesi olan hesaplar.
Neyse tartışmaya gerek yok, açıklamaydı bu sadece.

Ama hayatım boyunca gördüğüm en pro kişilerden 5,6 kişi:
-chowmunjien (hayal edemeyeceğiniz kadar pro)
-munkhong (demir set ile 3 elmas set kesen adam chowmunjien düzeyi)
-renegadebolt (üsüste 580 kill yaptı. Normalde de deri setle chowmunjieni kesti, chowmunjien elmas setti büyülü p4 vs.)
-thegamebroker (geldiği günden beri proluğunu belli etti. spam bölgesinden kes 5 kılıçla kill kasarak etrafımızı göremememizi sağladı :( )
-thedarkninja (bir ara tartışmasız en pro dediğim kişi, üsttekiler gelince tahtı sarsıldı çok severim)
-shalool (chowmunjienden azıcık daha düşük seviye, oyun bitirici)
Dediğim kişilerin hepsi yabancı, ve bunlar egg wars ile ilgili değil annihilation oyunu ile ilgili.
Saydıkları kişileri kimse geçemez.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.