• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

En iyi dost

Nrkj

Süper Üye
Kim kimi koparıyor?

Nrkj

Süper Üye
Kendi payının alüminyum fosfat

Son düzenleme:
işler garibleşmeye başladı serçem merçem diye korkmaya başladım ha konudan

Tommy27743

Don't Be Afraid...
Ne Beni Düşman Olarak Gören,Ne De Dostu Olarak Gören Kimse Var, Nötr Bir Hayat Yaşıyorum...

Lowxy

Süper Üye
Ne Beni Düşman Olarak Gören,Ne De Dostu Olarak Gören Kimse Var, Nötr Bir Hayat Yaşıyorum...
Aynen,server açıldığından beri oynuyorum nerdeyse tüm server beni tanıyor ama kimse beni yazmamış,oyuna gelince 10 kişi 'kankaaa' diye peşimde dolanıyor burda unutulmuşum.İyi dost kara günde belli olur diye boşuna dememişler..

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.