• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

EmreBeyy İsimli şahıs obsidyene kılıçla tek atıyor.

BRAUM31

İts Muffin Time !
Henüz ssim yok bugun matchımda karşıma geldi normal vip zanettim hem kill aurası vardı hemde sarsılmıyordu obsidyeni 1 vurusta kırdı bidahakine ss alıcağım

Bu Gibi Durumlar Da SS Yetmiyor Onun Yerine Video Çek.

Merhaba. Hacker kişilerin ss'lerini değilde video kaydını almak durumundasınız. Küfür eden hakaret eden kişinin ss'i alınır iyi forumlar...

EmreKerim_3

Kendin tanı!..
Olay yerindeydim

ErenRyz456

Editör Adayı
Niye? Onu kendim editledim uğraştım..
  • Forumumuz kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır. Üyeler buraya kendi özgür iradeleriyle geldiklerine göre forum kurallarına uymak durumundadırlar. O yüzden bu çerçeve dahilinde hareket etmeyi kabul eden üyelerimize saygılarımızı, sevgilerimizi sunuyoruz. Aksini düşünenlere de elimizden yolunuz açık olsun demekten başka bir şey gelmemektedir. Forumumuz belirlenmiş olan kurallara uymayı reddeden kullanıcılara hizmet vermek zorunda değildir.
  • Bu madde herşeyi açıklıyor sanırım.

• Forumumuz kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır. Üyeler buraya kendi özgür iradeleriyle geldiklerine göre forum kurallarına uymak durumundadırlar. O yüzden bu çerçeve dahilinde hareket etmeyi kabul eden üyelerimize saygılarımızı, sevgilerimizi sunuyoruz. Aksini düşünenlere de elimizden yolunuz açık olsun demekten başka bir şey gelmemektedir. Forumumuz belirlenmiş olan kurallara uymayı reddeden kullanıcılara hizmet vermek zorunda değildir.
  • Bu madde herşeyi açıklıyor sanırım.
Oyun içinde'de küfür kullanımı yasak başkasını aşşalıyacak kelimeler kullanmak yasak! Peki sana şunu sormak isdiyorum creativede neden küfür ettin? Sonra gelip bana hava yaptın editör belgesi aldım editör olucağım vs bunlar çok çocukca şeyler yaşın küçük diye birşey demiyorum ama sen hala benimle uğraşmaya çalışıyorsun. Sen böyle devam et sonuçları seni ilgilendircek..

ErenRyz456

Editör Adayı
Oyun içinde'de küfür kullanımı yasak başkasını aşşalıyacak kelimeler kullanmak yasak! Peki sana şunu sormak isdiyorum creativede neden küfür ettin? Sonra gelip bana hava yaptın editör belgesi aldım editör olucağım vs bunlar çok çocukca şeyler yaşın küçük diye birşey demiyorum ama sen hala benimle uğraşmaya çalışıyorsun. Sen böyle devam et sonuçları seni ilgilendircek..
Küfür ettiğimin ss'lerini atarmısın ?

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.