• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

EggWars Turnuvası Etkinliği

30 mayıs gecesi kendi aramızda düzenlediğimiz eggwars turnuvasını sizlerle paylaşmak istedik. 3-4 yıldır süregelen dostluğumuzun önemli ölçüde etkili olduğu bu turnuvada 16 dost birlikte natural mapine girip savaşçı (I) kitiyle oynadık. eğlence ve aksiyonun dorukta olduğu bu turnuvaya katılımlarından ve desteklerinden dolayı tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. bir dahaki turnuvalarda görüşmek dileğiyle.

@Eyüp || KatilKing @KralAbinXD @emrekral @iSametOguzbey @KacdebuffTR @Bersan @aesthicals @Chertisley @HeroManTRArda @iRuustyy_ @XCILGINX @Bela_Furkan @Lowxy @Alone_Berat

Not: turnuva natural mapinde savaşçı (I) kitiyle -ortak belirlenen tarihte- gerçekleşti /vipmarket ve /feed komutları kullanımı haksız rekabete sebep olduğu için VIP olmayan hesaplarla girişler yapıldı.

Son düzenleme:
Evet Bu Turnuvadan Benimde Haberim Var Hatta Bende Girmek İstemiştim Ne Yazıkki Yer Yokti Ama Kim Kazandığını Merak Ediyorum Kim Kazandıki :D

Uzaktan takip ettim, eğlenceli bir turnuvaydı, elinize sağlık. Gelecek turnuvaları resmi olarak destekleyip ufak bir ödül koyabiliriz :)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.