• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv EggWars Koruması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şikayet Etme Sebebim:

Yapalacak dediniz uzun süre bekledik,bekliyoruz ama artık çok sıkıldık.Herkes şikayetçi bu durumdan.Yoksa bu güzel server çok oyuncu kaybedecek sanırım.Üst üste 1,2,3,4,5 defa öldüğümüz de bizi atıyor.Bizi öldüren kişi hile olmasa bile oda atılıyor.Jitter yapmaya korkuyoruz.Hile olan çok şuanda server'da aura açınca atıyor sadece ama block arkası çok fazla kullanılıyor.Obsidyeni kırmadan egg gidiyor.Çok sıkıldık bu korumadan.Şimdiye en az 500 defa atılmışımdır.Eğer korumayı düzeltmeniz uzun sürecek ise o sırada eski korumayı yapın.Hile kullananı video'ya alıp buraya atalım.Cezasını yer pişman olur.Umarım beni anlamışsınızdır.İyi Oyunlar.

zKerimDogan11

Sıradan bir insan
Modertörlerinin gereğini yapacağını biliyoruz şuan başka şeyler işin uğraşıyorlar lakin en yakın zamanda isteğinizin gerçekleşeceğini umuyorum,biraz daha sabır etmenizi arzuluyorum. İyi günler..

Merhaba, öncelikle şu yazı renginizi değişin derim. Hile korumasına gelecek olursak, çok kısa bir süre kaldı . Sizlerden ricamız, biraz daha sabır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...