• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

EggWars Harita 2

Merhaba, bugün yeni ve hoş bir harita ile gene karşınızdayım.

Forumda böyle konular açıyorum çünkü bazı kullanıcılar sadece kendi yararına olacak konulara açarak gündeme gelmeye çalışıyor, bu hem benim işime yarayacak hem oyuncuların işine yarayacak hem de yetkililerin işine yarayacak bir konu.
Ne açıdan diye sorarsanız, benim oynayacağım yeni haritalar olacak. VIP olmayan kullanıcıların büyük haritalarda VIP'ler ile kapışabileceği haritalar olacak, yetkililere de hem oyuncu sağlayacak hemde parasal açıdan katkı sağlayacak.
Bu haritayı seçme sebebim büyük olması ve daha zengin bir harita ağına sahip olmasından kaynaklı.

|~PrensAlvin~|

Editör Adayı

Forumda böyle konular açıyorum çünkü bazı kullanıcılar sadece kendi yararına olacak konulara açarak gündeme gelmeye çalışıyor, bu hem benim işime yarayacak hem oyuncuların işine yarayacak hem de yetkililerin işine yarayacak bir konu.
Ne açıdan diye sorarsanız, benim oynayacağım yeni haritalar olacak. VIP olmayan kullanıcıların büyük haritalarda VIP'ler ile kapışabileceği haritalar olacak, yetkililere de hem oyuncu sağlayacak hemde parasal açıdan katkı sağlayacak.
Bu haritayı seçme sebebim büyük olması ve daha zengin bir harita ağına sahip olmasından kaynaklı.
Gene çok güzel bir çalışma helal olsun yapanın eline koluna sağlık!

Bela_Furkan

Süper Üye

Bu haritayı sevdim, gelirse güzel olur. :)

iRuustyy_

Süper Üye
güzel olmuşda reis ellerine sağlık taktiksel açıdan bence biraz yetersiz yanlış anlama kötü eleştiri yapmıyorum

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.