• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

EggWars, Hakkında.

Sizcede Tekrar, Bağlanma Özelliği Getirilsinmi?

• Evet

Kullanılan: 10 66,7%
  • Hayır

Kullanılan: 5 33,3%

• Kullanılan toplam oy
    15
Açıkcası Bunun Zor, Olacağını Düşünüyorum Ama..
İsteğimi Açıklayayım Size;
---------------------------------
Şimdi, Bir Oyundayız Ve Internet, Bağlanıtmız Kesildi.
Aynı League Of Legends'deki Gibi,
Oyuna Tekrar, Bağlanma Özelliği Olur.
Ve EggWars'da Böyle Bir Sistem, Getirilse Fena, Olmaz.
Oyun'a Tekrar, Bağlanıp Tekrar'dan Eğlencemize Devam, Edebiliriz.
Bu Yüzden. Böyle, Bir Sistem, Getirilirse Harika, Olacağını Düşünüyorum.
Sizcede Getirilsinmi?

Aslında İyi Olurdu Ama
Bu Ayar Gelirse Bi Çok Bug Var Bildiğim
Yapacagimdan Değil
İnsanların Bu Buglari Bulması Çok Kolay Olur.
Bu Buglar Bulunursa Oynayamayiz.
O yuzden Pek güzel de olmaz.

ErayGulmez

Müteahhit
Söylediğin şey kimisine göre faydalı kimine göre zararlı neden diye sorarsan,
'Lowxy'nin dediği gibi birisi tam öleceksen internet kablosunu çekip tekrar takarsa haksızlık olur gibime geliyor.

KollarimiVerin

Editör Adayı
Hiç Düşünemedim O Problemleri.
Biraz, Düşünülürse Güzel Sistem, Olur. (DÜŞÜNCEM)

Merhaba.
Güvenlik %85 daha fazla arttırılacaktır.
Şikayetlerinizi destek birimine bildiriliniz.
Burda tartışma yaratmayınız..

xSqTayfa

Go commit die
Ama bu durumda Rakip takımın basesin de saklanan biri bulunduğunda İnternetini keser.5 dakika sonra tekrar açar ve oyunda olur.Veya envanterinde eşya olan biri böyle yapar.Çıktığı noktanın kordinatları alındığından yüksek bir yerden atlayan kişi oyundan çıkıp girerek FallDamege yemez.Bunları düşünmek lazım.
Eğer herkes çıkıp girdikten sonra basesinde , 0 eşya ile doğabilir dersen pluginler karışır.Oyunda olmayan bir oyuncunun , oyun bittiğinde oyundan çıkışı görülmez.Bu yüzden her oyuna girdiğinde geçen çıktığı mapte doğar.Biraz yazılıma ilgim ve bilgim olduğu için böyle olacağını tahmin ediyorum.
Yanlış Bir Bakış açısındasın,dostum.Reconnect attıktan sonra kendi basende doğuyorsun normalde. Ve İtemlerinde olmuyor (hypixelde nası tahta kılıçsa burda da öyle olması lazım).Yani burda sen yanlış anlamışsın konuyu :D.Reconnect atıldığında kendi basende,başlangıçta verilen itemlerle doğacaksın.Gerisi senin sıkıntın (itemleri toplamak vb.).

KollarimiVerin

Editör Adayı
Yanlış Bir Bakış açısındasın,dostum.Reconnect attıktan sonra kendi basende doğuyorsun normalde. Ve İtemlerinde olmuyor (hypixelde nası tahta kılıçsa burda da öyle olması lazım).Yani burda sen yanlış anlamışsın konuyu :D.Reconnect atıldığında kendi basende,başlangıçta verilen itemlerle doğacaksın.Gerisi senin sıkıntın (itemleri toplamak vb.).
Evet Evet.
Bu Cevabı Çok Arıyordum, Yazan Birisi Oldu.
Sevindim, şu an.

Mcanik

Süper Üye
Bu ihtimali de ele almıştım.Yazımı iyi okumanı öneririm.Tekrar yazıyorum senin için.
Sunucuda Pluginlerin karışık olduğunu biliyoruz zaten.Zaman zaman sunucularda olmaması gereken şeyler oluyor.Yani birisi bağlantıyı kestikten sonra pluginlerin karışması sonucu hep bir mapte doğabilir.Ben şöyle diyorum ;
X ve Y kişileri 20 dakikalık oyunun 17.dakikasında bağlantılarını kesmişlerdir.
Y kişisi 19.dakikada tekrar bağlanmıştır ve oyun bittiğinde (Kodları atıyorum) -all players out- kodundan dolayı sunucunun lobisine gönderilmiştir.
Fakat X kişisi yeniden bağlanmadığı için bu komut ona işlemez ve X kişisi oyun bittikten sonra bağlandığında hala biten oyunun haritasında bulur kendisini.
X kişisinin oyundan atılması içinde oyuncuların kayıtlarının alınması gerekir . Bunlarda bir sürü plugin demek.Bu pluginlerin eklenmesi için sunucunun askıya alınması gerek.
Yani getirilmese daha iyi olur bence.
(Pluginlerle ilgili çok bilgim yok.Biraz Java Kodlama dili hakkında bilgim var ona göre yazıyorum)

Bu ihtimali de ele almıştım.Yazımı iyi okumanı öneririm.Tekrar yazıyorum senin için.
Sunucuda Pluginlerin karışık olduğunu biliyoruz zaten.Zaman zaman sunucularda olmaması gereken şeyler oluyor.Yani birisi bağlantıyı kestikten sonra pluginlerin karışması sonucu hep bir mapte doğabilir.Ben şöyle diyorum ;
Y kişisi 19.dakikada tekrar bağlanmıştır ve oyun bittiğinde (Kodları atıyorum) -all players out- kodundan dolayı sunucunun lobisine gönderilmiştir.
Fakat X kişisi yeniden bağlanmadığı için bu komut ona işlemez ve X kişisi oyun bittikten sonra bağlandığında hala biten oyunun haritasında bulur kendisini.
X kişisinin oyundan atılması içinde oyuncuların kayıtlarının alınması gerekir . Bunlarda bir sürü plugin demek.Bu pluginlerin eklenmesi için sunucunun askıya alınması gerek.
(Pluginlerle ilgili çok bilgim yok.Biraz Java Kodlama dili hakkında bilgim var ona göre yazıyorum)
Eğer birşeyleri başarmak isdiyorsa yetkililer bir şeyleride gözden çıkaracaklar. Başka serverde bu pulugin var burayada getirilmesi çok iyi olur sunucu 1-2 gün askıya alınır en fazla 1-2 gün idare edemicekmisiniz?

Bence Süper Olur Bunun Yanında 1 2 Örnek Getirilebilir Mesela Her Kişi Sayısına 1 Demir Üreten Bişi Bazı Maplarda 2
bazen 4 6 vs.

xSqTayfa

Go commit die
Bende şöyle diyeyim. Servere girdiği gibi eski oyununa reconnect atmıyor. Yani /rejoin gibi bir komudu kullanması gerekiyor.-All players out- komudu zaten oyunun bittiğini veya herkesin çıktığını söylüyor kısacası.adam /rejoin yazmadan giremez oyuna tekrardan öyle diyeyim.Pluginlerde yanlışlıkların olduğunu biliyorum.Ve evet dediğin gibi sunucunun bir sürelik askıya alınması veya eggwars gibi yerlerin bir sürelik askıya alınması lazım.

Mcanik

Süper Üye
Eğer birşeyleri başarmak isdiyorsa yetkililer bir şeyleride gözden çıkaracaklar. Başka serverde bu pulugin var burayada getirilmesi çok iyi olur sunucu 1-2 gün askıya alınır en fazla 1-2 gün idare edemicekmisiniz?
Oyunu oynamıyorum ben sadece forumda geziyorum.

KollarimiVerin

Editör Adayı
Bende şöyle diyeyim. Servere girdiği gibi eski oyununa reconnect atmıyor. Yani /rejoin gibi bir komudu kullanması gerekiyor.-All players out- komudu zaten oyunun bittiğini veya herkesin çıktığını söylüyor kısacası.adam /rejoin yazmadan giremez oyuna tekrardan öyle diyeyim.Pluginlerde yanlışlıkların olduğunu biliyorum.Ve evet dediğin gibi sunucunun bir sürelik askıya alınması veya eggwars gibi yerlerin bir sürelik askıya alınması lazım.
Hocam, Ellerinize Sağlık.
Kuzenimle Eskiden Ubuntu, Üzerinden Kodlamalar Yapardık.
Gördüğüm kadarı ile, sizin Pluginler Hakkında, Bilginiz Çok.
Bunu Düşünmeniz, Harika Olmuş.

xSqTayfa

Go commit die
Hocam, Ellerinize Sağlık.
Kuzenimle Eskiden Ubuntu, Üzerinden Kodlamalar Yapardık.
Gördüğüm kadarı ile, sizin Pluginler Hakkında, Bilginiz Çok.
Bunu Düşünmeniz, Harika Olmuş.
O kadar da fazla değil,pluginlerle bilgim. orta/normal gibi düşünmeniz daha mantıklı olur.O kadar ilgilenmiyorum pluginlerle.Server açmadığımdan dolayı veya kodlamadığımdan dolayı sadece hack kodladım şuana kadar xD.İyi forumlar.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.