• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Eggwars HACK [ ASLAN567 ]

Kardeş bu hack açtığını kanıtlamak için yeterli değil çünkü bende de öyle oluyodu bug o ama küfür var ilk defa ban yerse max 1 hafta

FerdiOfficial

Editör Adayı
Kardeş bu hack açtığını kanıtlamak için yeterli değil çünkü bende de öyle oluyodu bug o ama küfür var ilk defa ban yerse max 1 hafta
Alakası yok bro dikkatli izle adam tam düşerken geliyor ve geldikten sonra buga girip ölüyor hatta altta ben öldürdüm gibi gözüküyor ve bu oyunlardada killaura açıyor zaten ve sana olduğu dediğin şey lagdan olabilir ama videodaki gibi aşağı düşerken geri gelemezsin lagdan ileri gidemezsin adam hack chat'de bile hileyi kapat demiştim sildim demişti ama silmemiş çok belli. KillAura dahi kullanıyor tabi onu videoya almadım bu video çok iyi ve net ! Açıklıyor. 1 hafta ban yemeğe geleceksek küfürden mute yer üstelik birsürü şikayeti var max 1 ay yiyebilir onu artık yetkililer karar verir neyse hayırlı ramazanlar iyi akşamlar kardeşim.

Bu Hileler Bitmez Yetkililerin Güzel Bir Koruma Sağlaması Lazım.

S

Silindi_5865

1 hafta uyarı makuldur.
Ama tam emin olmadan günahını almayın çünki arada sırada ola biliyor öyle buglar.

AyPrensi__

Artık o değil...
Ben Bu Hileyi Biliyorum İsmi Spawn
Hemde Öldüğün Yere Geri Getiriyor

Alakası yok bro dikkatli izle adam tam düşerken geliyor ve geldikten sonra buga girip ölüyor hatta altta ben öldürdüm gibi gözüküyor ve bu oyunlardada killaura açıyor zaten ve sana olduğu dediğin şey lagdan olabilir ama videodaki gibi aşağı düşerken geri gelemezsin lagdan ileri gidemezsin adam hack chat'de bile hileyi kapat demiştim sildim demişti ama silmemiş çok belli. KillAura dahi kullanıyor tabi onu videoya almadım bu video çok iyi ve net ! Açıklıyor. 1 hafta ban yemeğe geleceksek küfürden mute yer üstelik birsürü şikayeti var max 1 ay yiyebilir onu artık yetkililer karar verir neyse hayırlı ramazanlar iyi akşamlar kardeşim.
Hayır Ferdi Ben Yanındaydım O Bugdan Düsmüyor Kendisi Atlıyor Buna Hile diyemem fakat Aura Açıyor O Bir Kesin.

xSqTayfa

Go commit die
Atlayınca düşmemek için : Aşağı atladığınızda fly açın. Bu kadar xd
Benim bildiğim hile 3 gün ban çünkü benim fantezisine açtığım (MC'deki ilk dalga geçmelik nickim ile açtığım hesabı öylesine kullanıyodum xd) hesap hileden 3 gün ban yemişti.Benim bildiğim değişmediyse hileler sınırsız değil 3 gün ban yiyordu başta.