• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

EggWars EggWars Eşyacı 1 Kiti

Mesaj #5 bu konudaki en iyi mesaj olarak seçildi.

EggWarsdaki eşyacı 1 kitini bazı oyuncular 128 demir ile 256 kum taşı bloku olup 256 blok sınırına çıkıyorlar. Bu olay bizi çok sinir ediyor, bunun için bir düşüncem 256 blok sınırını daha azaltın. Eşyacı 1 kitindeki demiri azaltmayın zaten taş kılıç taş kazma alacağım diye blok almak için demir az kalıyor. Benim önerim 256 blok sınırını azaltın 128 olabilir mesela.

EggWarsdaki eşyacı 1 kitini bazı oyuncular 128 demir ile 256 kum taşı bloku olup 256 blok sınırına çıkıyorlar. Bu olay bizi çok sinir ediyor, bunun için bir düşüncem 256 blok sınırını daha azaltın. Eşyacı 1 kitindeki demiri azaltmayın zaten taş kılıç taş kazma alacağım diye blok almak için demir az kalıyor. Benim önerim 256 blok sınırını azaltın 128 olabilir mesela.
256 blok bence yeterli. Bu yükseklik oyunda avantaj kazandırabiliyor. Anlattığın gibi birisi yükselip saklanabilir, ya da bu yüksekliğe çıkıp kimseye fark ettirmeden (yükseklik fazla olduğu için görülmesi çok zor) karşı takıma gizlice saldırıp yumurtasını kırabilir. (natural haritasındaki suya atlamak gibi) Benim görüşüm bu.

256 blok bence yeterli. Bu yükseklik oyunda avantaj kazandırabiliyor. Anlattığın gibi birisi yükselip saklanabilir, ya da bu yüksekliğe çıkıp kimseye fark ettirmeden (yükseklik fazla olduğu için görülmesi çok zor) karşı takıma gizlice saldırıp yumurtasını kırabilir. (natural haritasındaki suya atlamak gibi) Benim görüşüm bu.
Herkesin fikrine saygı duyuyorum. Aslında dediğin doğru ama bazıları insanı kanser etmek için yapıyor bunu.

Herkesin fikrine saygı duyuyorum. Aslında dediğin doğru ama bazıları insanı kanser etmek için yapıyor bunu.
Sonuçta oyuncunun kendi iradesine bağlı bir şey değil mi? Bu da bir oyun içi rekabet oluyor avantaj elde etmeye yönelik yapıyor.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.