• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Bilgilendirme EggWars Editör Alımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Buradaki konuşanların hiçbiri GERÇEK BİR EDİTÖR seviyesinde değil. KB
McYarali :)
Kardeşim sana güzel dille konuşmaya çalışacağım.Burada ki çoğu kişi editör olma seviyesinde.Zaten olmak isteyen çoğu kişi egg wars ile uzun bir süredir ilgilenmekte olan kişiler.Daha fazla birileriyle uğraşmayı bırak lütfen.

Saçmalık. KatilKing adlı oyuncudan pro birçok oyuncu bulunmaktadır.
Buradaki konuşanların hiçbiri GERÇEK BİR EDİTÖR seviyesinde değil. KB
McYarali :)
Komedi. Proluk ile editörlüğün bir bağlantısı yok. Gerçek bir editör seviyesin de değil mi ? Yani servere önem verip sevgi ile işini yapanlar seviyesin de değil öyle mi ? Lütfen uzatmayın. Ve şunu bilin ki: pro + editör 0 + 0 gibidir.

Saçmalık. KatilKing adlı oyuncudan pro birçok oyuncu bulunmaktadır.
Amaç Pro Değil.
EggWars Stilinden Anlaması!
Burdan Canım cicim Eyüpüme Hayırlı Olsun diliyorum.
Fakat EggWars 1 kişi ile idare edilmez :D
2. editör alınır inşallah.
Tebrik Ederim tekrar.

Her Neyse KatilKing inşallah editör olur. Editör kankası olurum. O da iyi bir şey. VE bersanpvp cidden bana eskiden hax diyip sövüyodu.

Hem olsam bile atardı hiç bir kez bile atılmadım. Benim antiknockback ve killaura olmamdan şüphelendiler. Ama yol yapınca oklayamıyoduk. Uçmuyordu :) hax birini ''haxsın'' dedirttirmiş bir insanım. O yüzden Gam Yemem. Bana zamanında hax diyenler düşünsün

Hem olsam bile atardı hiç bir kez bile atılmadım. Benim antiknockback ve killaura olmamdan şüphelendiler. Ama yol yapınca oklayamıyoduk. Uçmuyordu :) hax birini ''haxsın'' dedirttirmiş bir insanım. O yüzden Gam Yemem. Bana zamanında hax diyenler düşünsün
Normal de konu uzamamasını isterdim. ama cevap bekliyor gibi bir halin vardı. ben de veriyorum : Atılıyordun zaten. @Eren || TheRazorGod ile hile korumasını test ederken bir kaç ayar buldum. oyun da hiç atılmadım kill aura açıp. ama arada tespit edebiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.