• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Eggwars Coin Sistemi ..

8YLGz1.png
Herkese selam ben Yusuf !
Bugün Eggwars sunucusunda olan coin sistemi hakkında bir kaç öneride bulunacağım .

Öncelikle bilmeyenler için coin sistemini biraz açıklayayım .

Coin sistemi nedir ?
- Oyunda adam öldürerek , yumurta kırarak veya oyun kazanarak kazanılan puandır.
Kazandığım coinler ne işe yarar ?
- Bu coinler oyun içinde kit almanıza yarar .

Coin sistemini kısaca özetledim . Şimdi de benim önerilerime gelelim .

Bu coinler sadece kit satın almaya yarıyor . Başka hiçbir özelliği yok . Örnek olarak benim şu anda 1.334.925 coinim var . Bu coinler orada ''Süs'' gibi duruyor .Benim tavsiyelerim ise şu şekildedir
:
- Eggwars sunucusuna bir market eklenebilir . O markette eggwars lobisinde bizi havalı yapabilecek bir kaç güzel şapka , pelerin vb. satılabilir .
- Coin ile pet alınabilir .
- Aynı şekilde oyun içerisinde coinler ile kılıç , iksir , set vb. eşyalar alınabilir .
- Ayrıca coin gönderme sistemi de eklenmesini isteyeceğim şeyler arasında geliyor .

Benim önerilerim bu şekildedir . Ek olarak siz de önerilerinizi yorumlarda belirtirseniz sevineceğim.

8YLGz1.png
@Eren || TheRazorGod @Ahmet Gelir || agelir3 @Eray || Ruckran @Eyüp || WhatToMe_ @AmIMad_ @KacdebuffTR @OnlyUseBattleAxe
Yazan : @JosephBey

Lowxy

Süper Üye
Çok iyi düşünmüşsün cidden benimde aklıma gelmişti bi ara ama sonra yönetim ekibi bakmaz diye yazmamıştım.Umarım bu konuya bakarlar.Bu arada 'Aynı şekilde oyun içerisinde coinler ile kılıç , iksir , set vb. eşyalar alınabilir .' bu fikir biraz saçma geldi bu hariç güzel düşünmüşsün.

Tommy27743

Don't Be Afraid...
Çok iyi düşünmüşsün cidden benimde aklıma gelmişti bi ara ama sonra yönetim ekibi bakmaz diye yazmamıştım.Umarım bu konuya bakarlar.Bu arada 'Aynı şekilde oyun içerisinde coinler ile kılıç , iksir , set vb. eşyalar alınabilir .' bu fikir biraz saçma geldi bu hariç güzel düşünmüşsün.
Aynı Fikirdeyim O Oyun İçerisinde Kılıç İksir Almak Pek Mantıklı Gelmedi Ama Diğerleri Çok Güzel İnşallah Gelir.

Ekli dosyayı görüntüle 7146
Herkese selam ben Yusuf !
Bugün Eggwars sunucusunda olan coin sistemi hakkında bir kaç öneride bulunacağım .

Öncelikle bilmeyenler için coin sistemini biraz açıklayayım .

Coin sistemi nedir ?
-Oyunda adam öldürerek , yumurta kırarak veya oyun kazanarak kazanılan puandır.
Kazandığım coinler ne işe yarar ?
- Bu coinler oyun içinde kit almanıza yarar .

Coin sistemini kısaca özetledim . Şimdi de benim önerilerime gelelim .

Bu coinler sadece kit satın almaya yarıyor . Başka hiçbir özelliği yok . Örnek olarak benim şu anda 1.334.925 coinim var . Bu coinler orada ''Süs'' gibi duruyor .Benim tavsiyelerim ise şu şekildedir
:
- Eggwars sunucusuna bir market eklenebilir . O markette eggwars lobisinde bizi havalı yapabilecek bir kaç güzel şapka , pelerin vb. satılabilir .
- Coin ile pet alınabilir .
- Aynı şekilde oyun içerisinde coinler ile kılıç , iksir , set vb. eşyalar alınabilir .
- Ayrıca coin gönderme sistemi de eklenmesini isteyeceğim şeyler arasında geliyor .

Benim önerilerim bu şekildedir . Ek olarak siz de önerilerinizi yorumlarda belirtirseniz sevineceğim.

Ekli dosyayı görüntüle 7148
@Eren || TheRazorGod @Ahmet Gelir || agelir3 @Eray || Ruckran @Eyüp || WhatToMe_ @AmIMad_ @KacdebuffTR @OnlyUseBattleAxe
Yazan : @JosephBey
Hepsi oldukça iyi istediklerinin.Tek kötü olanı oyun içi item alış-veriş olması.Zaten p2w (pay to win) orası /vipmarket ve vipperks ten dolayı.İyice suyu çıkar ve saçma olur.Pet olayı bence viplere özel olur gelirse (Yani vipler coin ile satın alabilir petleri bunu kast ediyorum).Ve baştaki isteğinde oldukça mantıklı hem lobide de eğlence falan olur güzel fikirler.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.