• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü Editör

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gerçekten editör sistemi çok yavaş davranmaya başladı. Editörlerin sayısı çok az ve ilgilenilmiyor gibi. Bence yeni editörler alınmalı.

İhtiyacımız yok mu ? MBatuhanShnr0 isimli editörün sınavı var giremiyor. Simoda fazla aktif olamamakta herhangi birisi editör olsun meggers92 mesela çok güzel seçim

İhtiyacımız yok mu ? MBatuhanShnr0 isimli editörün sınavı var giremiyor. Simoda fazla aktif olamamakta herhangi birisi editör olsun meggers92 mesela çok güzel seçim
Pardon Meggers92 Diyorsunuz Fakat O Bıraktı Burda Ne Oluyor Yani KatilKing Yeterince Fazla İlgilenmeye Çalışıyor MBatuhanShnr0 Girmiyor Olabilir Fakat Şuan Editör Programında Sıkıntı Var Diye Duydum Bu Paylaşmalardan Sıkıldım Mesela _ItzNightmare_ YouAreLoser Çok Haklı. Kendin Editör Olmak İstiyor Gibi Yazıyorsun Saygılarımla: OnlyUseBattleAxe..

Merhabalar, konulara geç cevap verilmesinin sebebi biraz editör programındaki güncellemeler biraz da ben ve arkadaşlarımın sosyal hayattaki yoğunluklarıdır. Bu durum adına özür dilerim.
Ek olarak, yeni bir editör alınacağı zaman alımlar açılır ve belirli kriterlere göre herhangi biri editör seçilebilir. Lütfen forumda birbirinizi örnek göstererek olası bir tartışmayı başlatmayın.
İyi günler dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.