• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Easy Faction Takas Sistemi!!

Herkese Merhaba Arkadaşlar Ben FelsEfe. Easy Factionda Takılmıyorum ama foruma baktığımda onlarca dolandırıcılıkla ilgili konu görüyorum.Aklıma bu sorunu çözmek için birşey geldi.

İlk Önce taraflar takas yapacağı eşyaları biryere koysunlar iki tarafta ne koyulduğunu görebilsin.Sonra bir yazı çıksın takası kabul ediyormusunuz diye iki tarafta kabul ederse takas tamamlansın.
Ne kadar mantıklı oldu bilemiyorum ama bence böyle dolandırıcılığın önüne geçilebilir diye umuyorum.

Son düzenleme:
Bu sistemi birkaç sunucuda görmüştüm.Yapabilme imkanları varsa tabii gelsin isterim ben de.

Mcanik

Süper Üye
Herkese Merhaba Arkadaşlar Ben FelsEfe. Easy Factionda Takılmıyorum ama foruma baktığımda onlarca dolandırıcılıkla ilgili konu görüyorum.Aklıma bu sorunu çözmek için birşey geldi.

İlk Önce taraflar takas yapacağı eşyaları biryere koysunlar iki tarafta ne koyulduğunu görebilsin.Sonra bir yazı çıksın takası kabul ediyormusunuz diye iki tarafta kabul ederse takas tamamlansın.
Ne kadar mantıklı oldu bilemiyorum ama bence böyle dolandırıcılığın önüne geçilebilir diye umuyorum.
Sanal market sistemi de gelebilir ayrıca.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.