• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

(easy faction) lütfen yenilik getirin

yetkililer ilgilenebilir mi? bossları tam öldürecekken başkaları geliyor ve bossları öldürüp benim hakkım olan itemleri alıyorlar. lütfen yardım edin hep böyle oluyor chatte bossların canı yazmasın hep benim hakımı alıyorlar. veya bossların canını en çok azaltan kişiye boss öldüğünde itemler gelsin.
birde pvpturnuvaları olsun. herkese eşit itemler dağıtılsın 4-5 rauntluk 1vs1 turnuvaları olsun ( ödüllü)

AmIMad_

Aktif Üye
yetkililer ilgilenebilir mi? bossları tam öldürecekken başkaları geliyor ve bossları öldürüp benim hakkım olan itemleri alıyorlar. lütfen yardım edin hep böyle oluyor chatte bossların canı yazmasın hep benim hakımı alıyorlar. veya bossların canını en çok azaltan kişiye boss öldüğünde itemler gelsin.
birde pvpturnuvaları olsun. herkese eşit itemler dağıtılsın 4-5 rauntluk 1vs1 turnuvaları olsun ( ödüllü)
Dostum aynı konudan 2 tane açmışsın...Henüz yetkili editörler seçilip yetkili kadro arasına alınmadığı için konunuza bakamayacaklardır.

Önerinize yardımcı olarak şöyle bir şey diyorum:
''Dedikleriniz yerine bossa en çok vuran kişiye eşyaların verilmesi gibi bir şey eklense daha iyi olur kanısındayım.''

ErenRyz456

Editör Adayı
Dostum aynı konudan 2 tane açmışsın...Henüz yetkili editörler seçilip yetkili kadro arasına alınmadığı için konunuza bakamayacaklardır.

Önerinize yardımcı olarak şöyle bir şey diyorum:
''Dedikleriniz yerine bossa en çok vuran kişiye eşyaların verilmesi gibi bir şey eklense daha iyi olur kanısındayım.''
Faction editörü var unutma XD ama bakmıyor :(

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.