• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Durgunlaştı mı burası ne?

Selamlar!
Hatırlarsınız, çok değil bir kaç ay önce olan bir şey bu;
Herkes eğlenceli güzel konular açar eğlenirdik. Her gün 6 konu açılıyordu neredeyse?

Bende bu güzel günleri tekrar hortlatmak için bu konuyu açtım. Benim sorum şu;

Tekrar yaşanmasını istediğiniz şeyler neler?

Lowxy

Süper Üye
Ergen triplerini bırakıp konuyu ciddiye alsaydınız keşke.

@Eyüp || WhatToMe_ eskiler forumda saygı vardı şimdi 10 IQ'lu insanlar bastı.Bunu düzeltmek için bir iki üye banlayabilirsiniz.

Son düzenleme:
S

Silindi_5815

Zaten böyle konuların neden artık açılmadığını açıldığı zaman gereksiz insanların gereksiz mesaj yazdığı için insanlar onlarla uğraşmak istemediğinden sanırım açmak istemiyor, kendimden örnek vereyim. Derslerime yoğunluk göstermek için gidiyorum oysa ki, adam gelip korktu kaçıyor diyor bu gibi kişiler yüzünden. D:

Hala saçma yorumlar yazanlar var.Cidden yazık.Böyle seviyesiz insanlar oldukça forum bir yere varamaz.
Millete düşüncesi soruluyor burda körlük seviyesi IQ'ndan yüksek galiba.Düşünce ne kadar saçma olursada olsun saygı duyulması lazım olan bir şey.Düşüncelerini sormasınlar o zaman millete laf edeceğine konunun amacını bul.Kendini yüceltmeye çalışma.

Millete düşüncesi soruluyor burda körlük seviyesi IQ'ndan yüksek galiba.Düşünce ne kadar saçma olursada olsun saygı duyulması lazım olan bir şey.Düşüncelerini sormasınlar o zaman millete laf edeceğine konunun amacını bul.Kendini yüceltmeye çalışma.
Hala saçma yorumlar yazanlar var.Cidden yazık.Böyle seviyesiz insanlar oldukça forum bir yere varamaz.
Her ikinizde birbirinize cevap vermeyin.
''Tartışma'' kapanmıştır.

Konuyla alakalı yorumunuz varsa bekliyoruz.

Lowxy

Süper Üye
Biri sana kedin hangi renk dese ve sende arabam 90 bin TL dese nasıl olurdu? Anlatmaya çalıştığım şey ciddi bir cevap vermeniz.Ayrıca burda 6 milyon Yahudi olmak üzere 17 milyon insan öldürmüş birinin geri dönmesini istiyorsunuz.Saçma.

Biri sana kedin hangi renk dese ve sende arabam 90 bin TL dese nasıl olurdu? Anlatmaya çalıştığım şey ciddi bir cevap vermeniz.Ayrıca burda 6 milyon Yahudi olmak üzere 17 milyon insan öldürmüş birinin geri dönmesini istiyorsunuz.Saçma.
Kanka,öldürmek yanlış kelime yaktı asmgöçsadhsadf.h bu arada esprin hakkında hiç bir şey anlamadım.

Selamlar!
Hatırlarsınız, çok değil bir kaç ay önce olan bir şey bu;
Herkes eğlenceli güzel konular açar eğlenirdik. Her gün 6 konu açılıyordu neredeyse?

Bende bu güzel günleri tekrar hortlatmak için bu konuyu açtım. Benim sorum şu;

Tekrar yaşanmasını istediğiniz şeyler neler?
ben yokum ondandır :D

Hadi, daha çok yanıt bekliyorum ?

Gerçekten böyle güzel bir konuda bile saçma tartışmalar yapılmış olması üzücü bir durum.
Soruya gelecek olursak, sunucu içerisinde editörlerin tekrar seçilmesini isterdim ki sanırım bu konuda bana katılmayan yok.
Zaten tekrar seçilecek sadece biraz daha sabır :)
Zaten sabır küpü olduk diyeceksiniz ki, haklısınız. Ancak yapacak bir şey yok :(

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.