• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

durduk yere bAN

minecrafta 5 gündür girmiyorum bugün 15. 27 girdimde süresiz ban diyor hiçbir şekilde reklam yapmadım 20 tl vardı o hesapta eğer
ban kalkmazsa 20tl zarar
REKLAM SS İ OLAN GÖSTERSİN YAPTI İSEM BEN ********* YUM

ARKADAŞIM ADAM GİBİ ANLATAYIM DÜN OYUNA GRDİM OYUN AÇILDI AMA PİKNİĞE GİTMEK ZORUNDA KALDIM KAPATTIM OYUNA ZATEN 5 10 DK BAKTIM SAYILIR GELDİĞİMDE BAKTIMKİ AÇILMIYOR KONYA VİPİM LÜTFEN YARDIM EDİN NOLUR YA REKLAM YAPMADIM OYNADIIM TEK SERVER BU KARDEŞİM SS GÖSTERİN KANITI OLan buyursun

YA ABİ NE YAPTIM YA ÇARIMI ALDILAR BOŞU BOŞUNA YAPTIĞI 1 REKLAM OLMADI ŞU ANA KADAR YAAAAAAA
AĞLİCAM ŞİMDİ

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.