• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

PvP-Hilesiz DİNE KÜFÜR!!!

Mesaj # bu konudaki en iyi mesaj olarak seçildi.

|~PrensAlvin~|

Editör Adayı
JRcegetli ilk kuzenimle gurur duyuyorum orada haklı Küfür etmekle, XxSimgexX ise ALLAH YÜCE RABBİM Islah etsin. Allaha küfür etmek ne ya seni yaradana sövmek tövbe tövbe, Aslında kız demicem tutacan evire çevire dövecen Dediğim gibi Allah Bildiği gibi etsin. Bütün ümidim gençliktedir. - Atatürk

JRcegetli ilk kuzenimle gurur duyuyorum orada haklı Küfür etmekle, XxSimgexX ise ALLAH YÜCE RABBİM Islah etsin. Allaha küfür etmek ne ya seni yaradana sövmek tövbe tövbe, Aslında kız demicem tutacan evire çevire dövecen Dediğim gibi Allah Bildiği gibi etsin. Bütün ümidim gençliktedir. - Atatürk
Küfür eden bir kimse hiçbir zaman haklı yere küfür etmemiştir.Küfür ettiğine gurur duyuyorsan sende de sorun vardır.Allah'a söverse günahı kendi boynuna.Saygı duymazsa İslam Dini'ne günahı kendi boynuna.Küfür ederek günah alırsın sadece ona karşı koymazsın hem bu onu daha çok kışkırtır ve daha çok dine küfür etmesini sağlar.İki kişi de haksız burada.İnanmıyorsan saygı duy dersin,dinlemezse Allah'a havale et geç.

ErenRyz456

Editör Adayı
Şikayet geçersizdir. Kanıt olarak sunulan ekran görüntüsünde /ss komutu yoktur. Zaten PvP sunucularında editör olmadığı için ve editör sistemi aktif olmadığı için atılan tüm şikayetler ve kanıtlar geçersizdir. Ekran görüntüsünde bir kişinin daha küfür ettiğini tespit ettim neden onu şikayet etmediniz?

Şikayet geçersizdir. Kanıt olarak sunulan ekran görüntüsünde /ss komutu yoktur. Zaten PvP sunucularında editör olmadığı için ve editör sistemi aktif olmadığı için atılan tüm şikayetler ve kanıtlar geçersizdir. Ekran görüntüsünde bir kişinin daha küfür ettiğini tespit ettim neden onu şikayet etmediniz?
Ne bir kişisi ? Sunucuda en az +64 kişinin Allah'a karşı küfür etme ss(ekran görüntüsü) mevcut.
Bu arkadaşta doğru bir biçimde konu açmış.O arkadaşında XxSimgexX cezai işleme tabi tutulup ban yemesi makbul.
Türkiye'de Laiklik kavramı mevcut ama bir din başka bir dine laf atmaz,atamaz.Atarsada kendi dininin ne kadar zayıf olduğunu gösterir.
Aramızda Müslümanlığı savunmak adına diğer dinlere karşı hakarette bulunabilirler lakin onlar Allah ile arasındaki bir mesele biz onlara karşı karışamayız.
Bu sunucuda,oyunda bu tür konular her sunucuda yasak bunu her kişide bilmekte.

Discord = Göktürk#4562

efe_ez

Yeni Üye
onu da ekleyecektim de dine küfür olunca görmezden geldim

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.