• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Dikkatli okuyun Bu Oyuncu Banlanmali bence

Gorevli Banlanmalimi?

• Evet Ve Kesinlikle

Kullanılan: 4 80,0%
  • Hayir

Kullanılan: 1 20,0%

• Kullanılan toplam oy
    5
Gorevli Diye Biri Gelen gecene Bedava Vip Olmak Istermisin Sorusunu Soruyor ve Hesaplarini Caliyor Gerekli Islerin Yapilmasini Arz Ederim.
Ustelik Git Burdan Hesabimimi calcan Diyom ve Sohbete Yaziyom : Beyler Gorevlinin bedava Vip olmak istermisin sorusuna inanmayin Hesabiniz Calinacak ve Bana Ozelden Yaziyo ****** cocugu felan lufen Bu kisi banlansin ? Aslinda Bana Ss Vardi Ama Atamadim Internet Kotu

Ekli dosyalar

Gorevli Diye Biri Gelen gecene Bedava Vip Olmak Istermisin Sorusunu Soruyor ve Hesaplarini Caliyor Gerekli Islerin Yapilmasini Arz Ederim.
Ustelik Git Burdan Hesabimimi calcan Diyom ve Sohbete Yaziyom : Beyler Gorevlinin bedava Vip olmak istermisin sorusuna inanmayin Hesabiniz Calinacak ve Bana Ozelden Yaziyo ****** cocugu felan lufen Bu kisi banlansin ? Aslinda Bana Ss Vardi Ama Atamadim Internet Kotu
Bir ss kanıtın yoksa yetkililer hiç bir şey yapamaz.

Evet Ozelden Aynen soyle yazıor =
bedava vip istermısısn sonra 1 sıte verıyor bu sıte konyracftın eskı sıtesı dıyor forumu doldur vıpın olucak dıyor
NEGEREKIRSE YAPILMASINI ARZ EDERIM

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Nasil Yani Bedava Vip Istermisin Yazisi Acikca Belli Lutfen Bir Az dikkatli Bak Ve Saf olma.
Hesap çaldığı bir ss gösterirmisin ? Vip ister misin yazısını hepimiz görmüş bulunuyoruz fakat ''Hesap Çalıyor'' yazmışsın bunun kanıtı nerde peki ? Kendi yazdığını dikkatli oku ve saf olma.

Bende Madurum Ama Allahtan Şifremi Unuttum Sistemi Var O Olmasa Hesabım GG Olucaktı Gorevli Herkese Özelden Yazıyor Bedava Vip İstermisin Diye

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.