• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Yusuf_Kanal_PRO

Pro Üye (Fatih Yusuf)
Abi ben sadece acil orta düşük yapabiliyorum peki bilgilendirme ve rehber dereceli konu nasıl açılır ?

Abi ben sadece acil orta düşük yapabiliyorum peki bilgilendirme ve rehber dereceli konu nasıl açılır ?
Rehber niteliğinde bulduğunuz fikirleriniz varsa ilgili forumda konu açabilirsiniz. Eğer ki yeterli bilginiz yoksa da editöre iletip destek alarak konu açabilirsiniz. Yetkililer de uygun bulursa "Rehber" ön eki ekleyecektir.

Onu sadece benim gibi en düşük yetkili yapabilir.
Herhangi bir forumda konu kilitleme/taşıma/silme/başlık değiştirme gibi yetkilerin var mı? Önceden hiç sormamıştım.

Yusuf_Kanal_PRO

Pro Üye (Fatih Yusuf)
PEKİ YA BİLGİLENDİRME ? BU ARADA BİŞEYLER DEĞİŞMİŞ DERECE NERDEN EKLİCEM ŞİMDİ ? (ACİL ORTA DÜŞÜK) BU ARADA YENİ ETİKET YAPTIM 4 TANE

PEKİ YA BİLGİLENDİRME ? BU ARADA BİŞEYLER DEĞİŞMİŞ DERECE NERDEN EKLİCEM ŞİMDİ ? (ACİL ORTA DÜŞÜK) BU ARADA YENİ ETİKET YAPTIM 4 TANE
Bilgilendirme ön ekini sadece yönetim ekleyebiliyor. Dereceler şikayet konuları için geçerlidir. Konuyu etkinlik sunucusuna açmanız bir hata, tekrar konu açacak olursanız dikkatli olun uyarı almadan yasaklanabilirsiniz. Ayrıca, yazıyla dile getirmek istediğiniz şeyleri sadece bir mesaj altında toplayın. Ayrı ayrı yazdığınız vakit spam yerine geçecektir ve ceza puanı alacaksınızdır.

Yusuf_Kanal_PRO

Pro Üye (Fatih Yusuf)
Özür dilerim son iki tane soru soracağım.
1. Şikayet konusu açarken hile kanıtını başkalarından alabilir miyim?
2. Benim şu anda kendi konularım hariç hiç bir konuya yanıt verme yetkim yok. Bu yetkiye nasıl sahip olabilirim?

Rehber niteliğinde bulduğunuz fikirleriniz varsa ilgili forumda konu açabilirsiniz. Eğer ki yeterli bilginiz yoksa da editöre iletip destek alarak konu açabilirsiniz. Yetkililer de uygun bulursa "Rehber" ön eki ekleyecektir.

Herhangi bir forumda konu kilitleme/taşıma/silme/başlık değiştirme gibi yetkilerin var mı? Önceden hiç sormamıştım.
Eggwars bölümünde dediğin her şeye sahibim.

2. Benim şu anda kendi konularım hariç hiç bir konuya yanıt verme yetkim yok. Bu yetkiye nasıl sahip olabilirim?
  1. Evet alabilirsiniz. Ancak hile kullanımı, hakaret içeren mesajlar vs. durumların bildirimleri için belirli kurallar bulunuyor. Bu kurallara uygun olduğundan emin olduğunuz zaman şikayet konusu açınız. Kuralları öğrenmek için forumda bulunan "Nasıl Konu Açmalıyım" adındaki konulara bakabilirsiniz. Bu konuları bulmak için ise sağ üstten arama butonuna basınız.
  2. Forum hakkında şu an tam anlamıyla bilgim yok. Forum hakkındaki sorularınızı editöre (@Eyüp || WhatToMe_ ) iletebilirsiniz. Gerekli cevapları verecektir.

Son düzenleme:
Selam :)
1. Sorunuzu @AmIMad_ açıklayıcı ve gerekli bir şekilde cevaplamış.
2. sorunuza ben cevap verebilirim;
Editör sistemi askıda olduğu için ''Sunucularımız'' başlığı altında ki şikayet bölümleri ve Genel bölümü kilitlenmiştir, sizlerin Editör sistemi tamamlanana kadar cevaplayabileceğiniz konular, İkonia Network başlığı altında ki bölümlerdir.

İkonia Network Başlığı Altında ki Bölümler;

Yenilikler/Rehberler
Etklinlik Sunucusu
İstek ve Önerileriniz
Arkadaşlık İlişkileri

Sunucularımız Başlığı Altında ki Bölümler;

Genel
EasyFaction
EggWars
SurvivalGames
Creative
PvP
SkyWars
SkyBlock
Survival​

Selam :)
1. Sorunuzu @AmIMad_ açıklayıcı ve gerekli bir şekilde cevaplamış.
2. sorunuza ben cevap verebilirim;
Editör sistemi askıda olduğu için ''Sunucularımız'' başlığı altında ki şikayet bölümleri ve Genel bölümü kilitlenmiştir, sizlerin Editör sistemi tamamlanana kadar cevaplayabileceğiniz konular, İkonia Network başlığı altında ki bölümlerdir.

İkonia Network Başlığı Altında ki Bölümler;

Yenilikler/Rehberler
Etklinlik Sunucusu
İstek ve Önerileriniz
Arkadaşlık İlişkileri

Sunucularımız Başlığı Altında ki Bölümler;

Genel
EasyFaction
EggWars
SurvivalGames
Creative
PvP
SkyWars
SkyBlock
Survival​
Eklemeyi unuttum;
Eğer İkonia Network başlığı altında ki bölümlerde açılan konulara cevap veremiyorsanız, bir sorun vardır. Benimle özel bir yoldan iletişime geçin sorununuzu çözelim.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.