• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

damacanakola hakkında?

:D yorumları okudum adamlar demişki taciz yok damacanakola haklı :D damacanakola taciz var diyen kişi yazdıklarınızı bi kendiniz okuyun yorum atmak için yorum atmayın :D

popüler olmak ve forumda üstlere çıkmak için yorumları okumadan cevap vermeyin lütfen
Farkındaysan bizler yorumlarını yanıtlıyoruz...Ve yine farkındaysan ne bir yetkiliyim ne de herhangi bir şey alıyorum bu yaptığım yorumlar karşılığında...Ve hiçbir tanesinde ne bir spam ne bir hakaret ne de bir tartışmaya yol açacak mesaj var.Eğer popüler olmak bu kadar kolay olsa herkes yapardı.Hadi onu da geçtim popüler olmak gibi bir amacım yok.Dileyenler rapor eder, forumdan sınırsız şekilde uzaklaştırılırım.

Dediğin konuya geçecek olursam da bizim konuştuğumuz konu farklıydı.Bence ilk önce kendin bir oku o bölümü...Naberkeriz'e yanıt olarak verdim dediğimi, genelleme yapmak amacıyla dememiştim fakat yanlış anlaşılmış ''Ve diyen de yok'' demem.Mesajı tamamen sildim, yanlış anlaşılmaya yer verdiğim için de özür dilerim.

Beyler belli işte damacanakola sapığın tekiymiş baksanızda ahh diyo yala diyolar pekı diyo uzatmaya gerek yok cezası verilsin!

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.