• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

damacanakola hakkında?

BUNU BANA BİR TUZAK OLARAK ALGILİYORUM ÇÜNKÜ BUNU VİP OLAN SkyArtz TARAFINDAN ZORLA YAPILMIŞTIR
ASLINDA BUNU BEN ORTAYA SUNACAKTIM HİÇ BİR SUÇUM YOK TACİZCİ ARKADAŞ SkyArtz dır İSPAT SSLERİM VAR

ZORLAMI ? ONDAN GÜLEREK YAPMIŞSSIN DİMİ RANDOMLARA BAK :d İSTEYEREK YAPTIĞIN ÇOK BELLİ HEM OYUN ÜZERİNDEN ZORLA YAPTIRMASI IMKANSIZ KAFANA SİLAHMI DAYADI SANKİ? İFTİRA ATMA SkyArtz A

EVET GÜLEREK YAPMIŞIM ÖYLE DEGİLMİ
BENDEN ÖNCE DAVRANIP ADIMI ÇIKARMIŞLAR İSTERSEN İSPAT SS LERİNİ ATABİLİRİM

Taciz karşıdaki kişi istemediği halde zorla yapılan şeye denir Sen baya istekli görünüyorsun ve son ss te gülme randomu göndercekmissin hatta İki kişi istekli yapınca buna taciz denmez Tam anlamıyla konuştukca batırıyorsun
Yapamam hayır diyebilirdin yapmama hakkın vardı lütfen artık cevap yazma ve haksız olduğunu kabullen.Yapmışsın işte

BYLER TACIZDE ZORLA YAPILAN SEYDIR AMMA BURDA ZORLA YAPILICAK SEYLER YOKTUR VE DAMACANAKOLA HAKLIDIR DIE DUSUNUORUM BENIM BILDIKLERIM BU :D

Burda zorlama mı var? ne tacizi? damacanakola haklı

Ama oyundaki amaç taciz değil daha çok çocuk yapma meselesi olarak değerlendirilmeli nede olsa zorla yapılmıyor.
Şahıs rahatsız oluyorsa ne türden olursa olsun konuya aynı gözle bakılmalı.Oyun içerisinde yaptıkları bir takım ''RolePlay''ler var fakat senin, daha doğrusu benim bahsettiğim konu bu değil.Yetkili kişiler gereğini yapacaklardır uzatmayalım en iyisi.

ErenRyz456

Editör Adayı
Şahıs rahatsız oluyorsa ne türden olursa olsun konuya aynı gözle bakılmalı.Oyun içerisinde yaptıkları bir takım ''RolePlay''ler var fakat senin, daha doğrusu benim bahsettiğim konu bu değil.Yetkili kişiler gereğini yapacaklardır uzatmayalım en iyisi.
Kaan bu akşam oyuna gireceğim inş oynarız.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.