• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü CT'ye GM0 gelmeli

Mesaj #3 bu konudaki en iyi mesaj olarak seçildi.

.

• Kullanılan toplam oy
    5
Çok fazla uzun yazmayacağım ama lütfen görün bu yazıyı adminler. Creative 2'de ben ve @Bela_Furkan 'ın arsalarında mini oyunlar var, ve bu mini oyunlara silahlı çatışma benzeri bir oyun tasarlamak istedim Creative arsama büyük ve güzel bir şehir mapi yaptım kısaca Counter Strike gibi 4-5 kişi toplayıp orada oynayamayı TDM, FFA, Infect modlarında oynanayı ummuştum. Bunu da bir tek yayla yapabilirdim malum Creative'de yay kullanınca adama atınca vuruş işlemiyor o yüzden çatışma anında vurup vurmadığımızı anlayamam lütfen yardımcı olun @Ahmet Gelir || agelir3 @Eren || TheRazorGod yani sizden istediğim Creative'ye gamemode 0 eklenmesi hatta isteyenler kendi arsasına arena kurup 1v1 bile atabilirler böylece

Aynen kardeşim bak şuan geldi "CREATİVE" adlı bir oyuna gamemode 0. Üstelik tek bir kişi arkadaşlarıyla eğlensin diye.

Merhaba @tavsanlar,
Creative_2 sunucusuna /oyunmodu komutuyla survival ve creative modlarına geçiş yapabilme özelliği eklenip yasak olan ok ve yay eşyalarının yasağı kaldırıldı, iyi eğlenceler. Davet ederseniz bizde gelip mini oyunlarınızı denemek isteriz :)

Son düzenleme:
Merhaba @tavsanlar,
Creative_2 sunucusuna /oyunmodu komutuyla survival ve creative modlarına geçiş yapabilme özelliği eklenip yasak olan ok ve yay eşyalarının yasağı kaldırıldı, iyi eğlenceler. Davet ederseniz bizde gelip mini oyunlarınızı denemek isteriz :)
Çookkkk teşekkür ederim ama bu arada kusura bakmayın yanlış söylemiş olabilirim bunu yeni Creative'ye yapamaz mısınız :(

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.