• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Creative VIP mega arsa.

Nrkj

Süper Üye
Herkese tekrardan merhaba :)

Uzun zamandır aklımda olan başka bir fikir ile geldim sizlere. Bu fikrim ise VIP ler için Creative'de mega arsaya sahip olma hakkıdır. en az 150x150 lik kare sisteminde oluşan arsalar Vıp ler için uygundur özellikle de build ile uğraşan VIP ler için. Ben de bir VIP olduğum için böyle bir şey istemem gayet normal tabi :). Bu arsaların yararlarından biri de 1 arsadan bıkan normal oyuncuların daha geniş bir arsa için vip alıp orda doyasıya eğlenmesidir. 75x75 lik arsalara pek fazla şey sığdırılamaz bu sebeple 150x150 arsalara ister şehir, ister köy, isterseniz daha fantastik şeyler yapabilirsiniz. Bu talebimin yetkililerce gözden geçirilmesini istiyorum. Eminim bu talebim bir kısmınızın da hoşuna gitmiştir. Şimdilik görüşmek üzere, iyi eğlenceler dilerim :)

Mcanik

Süper Üye
Herkese tekrardan merhaba :)

Uzun zamandır aklımda olan başka bir fikir ile geldim sizlere. Bu fikrim ise VIP ler için Creative'de mega arsaya sahip olma hakkıdır. en az 150x150 lik kare sisteminde oluşan arsalar Vıp ler için uygundur özellikle de build ile uğraşan VIP ler için. Ben de bir VIP olduğum için böyle bir şey istemem gayet normal tabi :). Bu arsaların yararlarından biri de 1 arsadan bıkan normal oyuncuların daha geniş bir arsa için vip alıp orda doyasıya eğlenmesidir. 75x75 lik arsalara pek fazla şey sığdırılamaz bu sebeple 150x150 arsalara ister şehir, ister köy, isterseniz daha fantastik şeyler yapabilirsiniz. Bu talebimin yetkililerce gözden geçirilmesini istiyorum. Eminim bu talebim bir kısmınızın da hoşuna gitmiştir. Şimdilik görüşmek üzere, iyi eğlenceler dilerim :)
Aynı zamanda en iyi arsaları gösteren bir kitap olabilir.Oyuncu oylamalarıyla her hafta değişir.

Nrkj

Süper Üye
Aynı zamanda en iyi arsaları gösteren bir kitap olabilir.Oyuncu oylamalarıyla her hafta değişir.
Öyle bir şey olcağını sanmam ancak Akademi arsaları gibi belirli kişilerin seçtiği iyi arsalar spawnın yanlarına eklenebilir.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.