• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Creative Rütbe ile arsa ve daha çok World Edit komutu

Creative Rütbe ile daha çok arsa ve her rütbede artan World Edit özelliği gitirlsin mi?

• Hayır, şimdiki hali ile daha iyi olacağını düşünüyorum.

Kullanılan: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    3

Nrkj

Süper Üye
Herkese merhabalar...

Bu servere geldiğimden beri hep istediğim şeylerden birisi olmuştur Creative'ye rütbe getirilmesi. Sebebi ise oldukca açık zaten. İnsanların birbirlerinden bakarak ya da özenerek kendi buildlerini geliştirebilmesi ve de ortamdaki rütbe atlayıp en üst rütbeye ulaşma yarışından dolayı daha çok azim daha çok gayret olacaktır. Her rütbe atlandığında yeni bir world edit komutu ve yeni bir arsa hakkı güzel olur ya da 2 rütbede 1 arsa alma hakkı. Getirilirse güzel bir yenilik olacağını ve serverin bunu kendi yararına kullanarak kendi ihtiyacı olan buildleri elde edebilmesi de oldukca mümkündür. Sizin de bu konuda düşüncelerinizi açık olarak söylemenizi istiyorum. Hepinize hayırlı günler dilerim :)

Son düzenleme:
Bu fikri kesinlikle desteklemekteyim, gelmesini bende isterdim.Sunucunun açıklamasında RP ile uzak şeyler yazsa dahi sunucu içerisinde yapı oluşturma vs. şeylerden çok RP görülmekte.
Ayriyeten rütbe için rekabet oluşacağını düşünmekteyim :D.

Ayrıca konuya anket eklemen daha iyi olur bence.

Nrkj

Süper Üye
Bu fikri kesinlikle desteklemekteyim, gelmesini bende isterdim.Sunucunun açıklamasında RP ile uzak şeyler yazsa dahi sunucu içerisinde yapı oluşturma vs. şeylerden çok RP görülmekte.
Ayriyeten rütbe için rekabet oluşacağını düşünmekteyim :D.
Uzun zamandır aklımda olan bir fikirdi ve Mimarken gerçekleştirememiştim hayırlısıyla umarım getirilir servere :)

Ayrıca konuya anket eklemen daha iyi olur bence.
Pek gerekli olcağını düşünmemiştim ama ekledim yine de sağ ol düşüncelerin için :)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.