• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Creative İstek Oylaması!

Creative Sunucusuna Sohbet Odaları Gelsin Mi?

• Kullanılan toplam oy
    80
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ShamsGAMER

ηє мυтℓυ тüякüм ∂ιуєηє!
Bence gelmesi çok yararlı olucaktır.
Nasıl olsa bazı kişiler kendi arasında konuşması güzel olur.

Ne güzel bir konu. Gelirse çok güzel olur. Özellikle yapı yapanlar için. Sunucuda amaçsızca kavga edip chatı kirletenler var :). Bir de VIP'lere "-/up" Komutu da gelmesini teklif ediyorum. Yapı yaparken zorlanıyorum açıkçası

Creative de okul, aile gibi seyler kuranlar var. Bu tur seylerde de bahsettigimiz gibi sadece arsanin icindekilere iletilecek bir sistem olursa hem yazilar karismaz, hem de oyun daha duzenli daha eglenceli olur.

Luci051

YORULDUM ALBAYIM...
Oda kurmak bence güzel ve oldukça mantıklı bir karar olmuş./m gibi komutlar bizi yoruyor bir yandan bir yana yetişmek zor oluyor ve zaman zamanda mesajı yanlış kişilere gönderebiliyoruz.ve bunu telafi etmesi ohoğo çok iş ama bu sohbet odası geldiğinde kendin grup kurabileceksin ve WhatsApp gibi arkadaşlarınla bolca çetleşebilecegiz bu oldukça doğru bir karardır bence bir an önce inkilaplara eklenmeli..

Oda kurmak bence güzel ve oldukça mantıklı bir karar olmuş./m gibi komutlar bizi yoruyor bir yandan bir yana yetişmek zor oluyor ve zaman zamanda mesajı yanlış kişilere gönderebiliyoruz.ve bunu telafi etmesi ohoğo çok iş ama bu sohbet odası geldiğinde kendin grup kurabileceksin ve WhatsApp gibi arkadaşlarınla bolca çetleşebilecegiz bu oldukça doğru bir karardır bence bir an önce inkilaplara eklenmeli..
Bu konu biraz es geçildi yetkililer tarafından.Sanırsam Creative-2 gelecek yeni güncellemede.

OsmanHQ

Forum Destek , Gözetmen
İYi BİR DÜŞÜNCE !

AmIMad_

Aktif Üye
Eveeet...HORT.
Yetkili TheRazorGod ile son konuşmamda sohbet odaları hakkında soru sormuştum ve kesin cevap alamamıştım. @Eren || TheRazorGod 70 kişi evet oyunu vermiş ve sadece 5 kişi istememiş.Gözden geçirip net cevap yazarsanız sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.