• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Yapı Creative-1 İlk Arsa Buildi

Sizce Creative-1'de eğitim vereyim mi yoksa sadece build fotoğraflarını mı paylaşayım?

• Kullanılan toplam oy
    16

Nrkj

Süper Üye
Selamlar KonyaCraft'ın saygıdeğer oyuncuları.

Creative-1 Kapalı Betasına alındığımdan hemen sonra birkaç şey kontrol ettim ve bu arsayı yapmaya karar verdim. Arsa daha bitmemekte olduğundan her yeni yapıda fotoğrafları güncelleyeceğim. Konuya eleştirilerinizi ve içinizden gelen yorumları yazmanızı istiyorum. Beğenmeyi unutmayın sakın! :D

Moderatörün son düzenlenenleri:

Tommy27743

Don't Be Afraid...
Selamlar KonyaCraft'ın saygıdeğer oyuncuları.

Creative-1 Kapalı Betasına alındığımdan hemen sonra birkaç şey kontrol ettim ve bu arsayı yapmaya karar verdim. Arsa daha bitmemekte olduğundan her yeni yapıda fotoğrafları güncelleyeceğim. Konuya eleştirilerinizi ve içinizden gelen yorumları yazmanızı istiyorum. Beğenmeyi unutmayın sakın! :D

İnşallah Bende Alınırım Da Gelirim Oralara :p

Yusuf yaparda kötü olurmu ?
Çok güzel olmuş herzamanki gibi.Peki alımlar ne zaman başlayacak haberiniz varsa söyleyebilirmisiniz?

AmIMad_

Aktif Üye
Anket için cevabım oyun içinde değil de forumda yararlı ve anlaşılır konular paylaşman.Bazı terimler, görseller, yapım aşamaları vs.

Ben yapıyı görmüştüm zaten :p arsanın ortasına doğru yapsan daha iyi olurdu, arsalar arası yol biraz bozmuş gibi geldi.

Nrkj

Süper Üye
Anket için cevabım oyun içinde değil de forumda yararlı ve anlaşılır konular paylaşman.Bazı terimler, görseller, yapım aşamaları vs.

Ben yapıyı görmüştüm zaten :p arsanın ortasına doğru yapsan daha iyi olurdu, arsalar arası yol biraz bozmuş gibi geldi.
Bu arsanın 4 köşesini de böyle binalarla kaplaması düşündüğümden yaptım.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.