• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

CrazyLife Nrkj durduk yere küfür etmeye başladı

Nrkj

Süper Üye
başlığı Nrkj'ye diye ağır millet benim küfür ettiğimi sanacak :D

ShamsGAMER

ηє мυтℓυ тüякüм ∂ιуєηє!
Acaba neden durduk yere küfür etti :)
Bence @Nrkj birşey dedi adam ondan sövdü.
Ama ben orada olmadığım için bilemem,
Ama genede cezasını alması lazım, birde bir dakine yazıları beyaz boyayla kapatmasaydın daha iyi olurdu, belki @Nrkj de sövmüştür onuda görmemiz lazım.

Diğer yorumları kapatman adil olmamış.
Büyük ihtimal cezası çok hafif olacak çünkü,
Diğer yorumları kapattın.
Belki senin ona dediğin bir argo vardır filan.

İyi Eğlenceler.

Tüm olay şu biri bir yapı yapmıştı türk bayraklı falan bende baktım güzel olmamış yapamamışsın dedim. direk sövmeye başladı
sonra olaya nrkj de dahil oldu oda beğenmediğini söyledi onada küfretmeye başladı sonra başka biri o ss teki arkadaş durduk yere nrkj ye küfretmeye başladı, heralde arkadaşıydı onun bilemiyorum tüm olay bu. konu kapanmıştır.

Tüm olay şu biri bir yapı yapmıştı türk bayraklı falan bende baktım güzel olmamış yapamamışsın dedim. direk sövmeye başladı
sonra olaya nrkj de dahil oldu oda beğenmediğini söyledi onada küfretmeye başladı sonra başka biri o ss teki arkadaş durduk yere nrkj ye küfretmeye başladı, heralde arkadaşıydı onun bilemiyorum tüm olay bu. konu kapanmıştır.
Çok uraşılan bir şeye kötü demek zaten o kişi'yi üzer o gerekli şahısda yediremeyip küfür etmiş olabilir....

Nrkj

Süper Üye

Nrkj

Süper Üye
Ama genede cezasını alması lazım, birde bir dakine yazıları beyaz boyayla kapatmasaydın daha iyi olurdu, belki @Nrkj de sövmüştür onuda görmemiz lazım.
Sövmeden karşılık vermek sayılır mı?

Nrkj

Süper Üye
Sövmeden karşılık vermek sayılır mı?

ShamsGAMER

ηє мυтℓυ тüякüм ∂ιуєηє!
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.