• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Crash Atılıyor !!

Oyuna giridikten nerdeyse 10 saniye sonra atılıyoruz . En son girdiğimde bir hack teamın yaptığını öğrendim ve fotoğrafını attım .

Ekli dosyalar

Birçok kez Crash Acil Koruma istiyoruz biri sv ye baksın Hackleniyor olabilir ve Bir Hack Grubu Yapıyormuş

Frosty_TR_GG ben yapan kişiyim merak etme amacımız kötü değil bugu düzelttirmek istiyoz bizle ilgilenmiyolar bizde grev gibi bişiler yapıyoz yani hacklenme söz konusu Değil DyNs Hacker Grubunun kurucusuyum başka sorun olursa ilet

Meric_HD

The Legend Of Jason Voorhees
Evet Atıyor ama 1.10 la girersen atmaz kardeşim.

Meric_HD

The Legend Of Jason Voorhees
Evet işte tmm 1.10 la girsin atmıyo cabbar :D

Evet, Doğru Birkere De SwagyQG denilen şahıs Hep Atip Duruyordu. Lütfen Bu Bugu Düzeltin. Bu Durumdan Herkes Rahatsız Oluyor.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.