• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv CoolAsFuk dolandırıcıdır ssleri(ADMİN İSTEDİĞİ İÇİN)

SS gayet yeterlidir. Dolandırıcılıktan dolayı ban yiyecektir. Lütfen bu attığı siteye sakın ama sakın bilgilerinizi vermeyiniz.
Konyacraft'ın satış yaptığı tek bir sitesi vardır .
O da;
www.konyacraft.com dur.
Bunun dışında size söylenen ''Bedava vip , ucuz vip '' gibi sahtekarlıkla ile verilen sitelerde asla kullanıcı adı ve şifrenizi paylaşmayınız. Aksi taktirde doğabilecek durumlardan IKonia Network sorumlu değildir.
İlgili yetkiliyi yönlendiriyorum.
@Eren || TheRazorGod
Acil olarak ve şiddetle bakmanızı öneriyorum.

Ben inertnet kafede oynarken arkadaşla dakkam bitti ve oyunda beraberinde kapandı ve şimdi çevrim içi gözüküyoruorum oyuna giremiyorum acil yardım

Birdahakine konu açmanız daha yararlı olacaktır.

Muhtemelen kötü niyetli birisi hesabınızın şifresini ele geçirdi.E postanızı hatırlıyorsanız, şifrenizi www.konyacraft.com adresinden değiştirerek kurtarın.Eğer mail gelmiyorsa (genelde mail.com ve hotmail.com uzantılı e postalara gelmiyor.) özel mesaj yoluyla destek isteyebilirsiniz.

İyi günler.

KimkiO

Süper Üye
Arkadaşlar şuan itibariyle şikayetlere bakılmamaktadır.

Sizlerden ricamız bu konuda anlayışlı davranmanız ve şikayetlerin kontrol edilmeye başladığı zaman kanıtlarınızı bize göndermeye başlamanız.

Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.