• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

ÇOK İYİ ARKADAŞLAR SERVERİN CPU'SUNU ZORLUYORLAR

Kacdebuff adlı (Eyüp) arkadaşımız egg warsı çökertme planları yapıyormuş creativeyi çökertiyorlarmış falan filan kimse kusura bakmasın bu kadar uğraştıktan sonrada bırakmam bu serveri böyle kişilere.
Burdaki şahıs ben diyilim Batu190 hesabında bugun bulunmadım ben. Sadece cezamın kaldırıldığını biliyorum...

Kacdebuff

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
hmm bi dk
bu arada o konuya değindim farkındaysan herkes biliyor ?
Boşuna konu açmışsın ben creativeyi çökertenler hakkında konuştum
iyi günler

Kacdebuff

Beni Herkes te bilir Ben Bu serverin Kötülüğü için hiçbirşey yapmam kardeşim
Creativedeki bir bugdan bahsettim sadece Biri vardu TurkBoy bug yapıp creatveyi çökertiyordu
bunun üzerinden konuştum
Ama teşekkür ederim sayende bu konuya bakıcaklar bersan :D

Kacdebuff

Peki neden chatin tamamını ss almadım sadece tek şüphe uyandıran lafımı ss alıyorsun ?
bunu öğrenmek istiyorum bersan
EggWars benim en sevdiğim minigames ve ona bişey olsun istemem bide ben sadece creativedeki lavdan bahsettim
Eğer Ben bug yaptıysam derdim
Afedersin ben Yalancı bir kişiliğe sahip değilim

Kacdebuff

Bu arada ben Creativede bölümnde konu açmıştım creativedeki bugu sadece dedim kaldırılması lazım gibi konuştum ordaki diğer oyuncular da biliyor Neyse Suçluysam yanlış konuştuysam gereğini yapın ama haksız yere ceza yemek istemem

Kacdebuff

Kanıt arasa ne olucakki creative konusunda bişeyler bbahsettim EggWarsa yöneldi :D Creative de olan birteni anlattım sadece :D

Kacdebuff

Tamam anlıyorum ama haksızmıyım resmen iftira değilmi bu bana ?

Ben Zaten Onun Yapacağına İnanmadığım İçin Yap Dedim Sonuç =) Yapmadı

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Amacım seni banlatmak değil kardeşim . Sadece bunları konuştuklarınızı bildirmek istedim . Creativedekilerin ss'ini al at değerlendirsinler . Chatin tamamını almam mümkün değildi sürekli küfür falan vardı ?

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.