• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çoğu Kişi Bana ''Hilesin'' Diyorlar Kanıtı (JİTTER YAPIYORUM)

EneagR

Yeni Üye
2017-04-22_14.04.03.png 2017-04-22_14.06.03.png 2017-04-22_14.08.01.png Hile Değilim Bakın İsterseniz sadece ''keystrokes+cps'' gosteren modu kullanıyorum.
(ZATEN MOD SÜRÜMÜ ACINCA HİLE ACILMAZ)
BANA HİLE DİYEN ADLI KİŞİNİN NİCKİ WistSHOT(kendisi zaten beni şikayet etmiş.)

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

AmIMad_

Aktif Üye
Jitter de yapmayın adam akıllı oynayın
Her konuda bir yorumundan şikayetçi oluyorum.Bıktım ve devam etmemeni diliyorum :).
Ekli dosyayı görüntüle 1761 Ekli dosyayı görüntüle 1762 Ekli dosyayı görüntüle 1763 Hile Değilim Bakın İsterseniz sadece ''keystrokes+cps'' gosteren modu kullanıyorum.
(ZATEN MOD SÜRÜMÜ ACINCA HİLE ACILMAZ)
BANA HİLE DİYEN ADLI KİŞİNİN NİCKİ WistSHOT(kendisi zaten beni şikayet etmiş.)

O modların hile v.b. bir şey olmadığını gayet iyi biliyorum.Fakat hile de bir mod olarak yüklenebilir.Hatta nereden baksan hileler mod olarak geçerler.Ayrıca bunu benden bile ne iyi biliyorsundur ki hile oyun içinde gizlenebiliyor.Bunu bildirmen ''bana kalırsa'' seni asla yasaklamamalarına veya temize çıkacağın anlamına da gelmez.

ErenRyz456

Editör Adayı
Her konuda bir yorumundan şikayetçi oluyorum.Bıktım ve devam etmemeni diliyorum :).

O modların hile v.b. bir şey olmadığını gayet iyi biliyorum.Fakat hile de bir mod olarak yüklenebilir.Hatta nereden baksan hileler mod olarak geçerler.Ayrıca bunu benden bile ne iyi biliyorsundur ki hile oyun içinde gizlenebiliyor.Bunu bildirmen ''bana kalırsa'' seni asla yasaklamamalarına veya temize çıkacağın anlamına da gelmez.
SANANE DOĞRULARI SÖYLÜYORUM JİTTER İYİMİ?? Adam gibi oynasın Server bazı kişileri jitterden de banladı. mesela pvppro benim eski hesabım?

AmIMad_

Aktif Üye
SANANE DOĞRULARI SÖYLÜYORUM JİTTER İYİMİ?? Adam gibi oynasın Server bazı kişileri jitterden de banladı. mesela pvppro benim eski hesabım?
Başka bir konuda hakareti, tartışmayı kötülerken burada şu an benimle tartışıyorsun? Ben beni ilgilendirir demedim yanlış bir şey olduğunu söyledim seni uyardım.

Hile mod olarak geçmez geçirilmez geçirilse bile üsdde o hilenin reklamı çıkar moda aktardı desek bile oyun sistemi hata verir bunları örenmeni tavsiye ediyorum.

Bana proyum diyorsunuz aga.Jitter clickten git hiçbir yerde banlamazlar.lakin seni jitterdan banlıyan oluyorsa onların sıkıntısıdır.Hilelere hiçbir şey diyemessiniz ama jitterda yaptırmassınız.Oyunda nabayım slow bebek gibimi vurayım bro.
Not dusuyorum: Bazı premium serverlardada jitter yapıyorum itim diyemiyorlar.

Ha şimdi size yabancıları övmüyorum tabi ki de.Ama yabancılar bir oynuyor...Bana hile diyenler yabancılar karşısında napacak acaba.Adamlar ebe mumyalıyorlar xD

Jitter kötü birşey değil.Yorulup yapıyorsun değilmi ? Hilede değil. Macroda değil.Jitter seni nası yoruyor.İşte öyle kolay puan kasılmıyor şu oyunda.Daha butterfly blockhit gibi nice vuruş şekilleri mevcut.

Hile mod olarak geçmez geçirilmez geçirilse bile üsdde o hilenin reklamı çıkar moda aktardı desek bile oyun sistemi hata verir bunları örenmeni tavsiye ediyorum.
Jacop Peki Yetkili ''MrVrezer'' ' e ne diyeceksin ??????? Adam uçuyor hızlı yol yapıyor ve hatta ''benden başka koşarak kimse yol yapamaz'' dediğini biliyorum.

Aaa.Hadi Canım adam akıllı oynayalım.Jitter hileyse felan de bişey demicem ama bu benim özgürlüğüm.

Jitter yapmak ve mod kullanmak adam akıllı oynamamak anlamına geliyor demişsin fakat jitter adama daha hızlı vurmak için yapılan taktiktir.Senin dünyanda pvp ne anlama geliyor çok merak ettim :)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.