• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

claimli alanda dolem splerim çalındı!

nedne clail alanda sp vs kırılıyor özelikle vipler dikkat sadece güvendiğim kişiler var ve sunucuya güvenimi yitirmiş bulunaktayım. neden peki golem splerin üzerinde golem sp yazıyorda satın alan kişinin ismi yazmıyor bu sayeede kendi spsini kendi alır ve neden sp kıramıyoruz ne yani ben 5 tl lik 1 sp alıyrum ve bunun üzerinde tek yapabildiğim işlem onu bir bloğun üzerine koymak. ben o 5tl yi size verdim ama siz bana o 5 tlnin hakını veremediniz. ve şimdi 10tl verdiğim 2 golem sp im yok ve eğer bulunmazsa bu ne sayılır söylesenize 2 golem sp ve ve benim para verdiğimi başkası kulanıyor. bumu yani 10 tl ver 1 bloğa koy ve bidaha hiç bir şey yapamazsın bumudur viplerin başkalarının çlaiminde sp kırmasının yasaklanmasını talep ediyorum ve bu işlem yapılana kadar bu yazıyı forumda paylaşmaya devam edeçeğim
golemlerin bulunduğu alan:
: 2020-07-01_08.34.37.png

Claimli alanda spawner kırılmıyor

o yere claim atmadıysan veya birini eklediysen çalabilirler

bi ara claim plugini kalktığında herkesin eşyası çalınmıştı seninkide gitmiş olabilir

benim düşüncem bu

ALKANKG

Süper Üye
Eğer kullanıcı hatası ile ilgisi yoksa telafi edilecektir bu konudaki yetkililerin açıklaması :

Survival oyuncularını yakından ilgilendiren konu hakkında bir süredir yaptığım inceleme tamamlandı, artık bilgi verebilirim.

3 gün önce sağlayıcı kaynaklı yaşanan kesinti sonrasında Survival-Hilesiz sunucusunun veri tabanı hasar aldı. Bundan dolayı sunucu açıldıktan sonra claim ana sistemi devredışı kaldı. Sorunu kısa sürede fark edip düzelttik fakat bu sürede sorunu bize bildirmek yerine ahlaksızca diğer kişilerin eşyalarını çalmayı tercih eden ahlaksız kişiler oldu. Yaklaşık 4.5 saatlik inceleme sonucunda o süreçte aktif olan 36 kişinin arasından yaklaşık 10 kişinin hesabı incelemeye alındı. Bazı kişilerin iddiasının aksine çevrimiçi olan herkes değil, sadece 4.5 saatlik inceleme sonucunda şüpheli bulunan kişilerin hesapları incelemeye alındı.

Kontrolümüz dışında gerçekleşen bu olay için sanılanın aksine bir süredir yoğun çalışma yapıyorum. İnceleme sürecinde şüpheli kişilerin olası hamlelerini önlemek adına herhangi bir açıklama yapmadım.

Bundan sonra hesabı incelemeye alınan kişiler her ne kadar bilmiyor gibi konuşsalar da gayet işledikleri büyük kural ihlalinin farkındalar. Bu şekilde davranmaya devam ederlerse inceleme durumunda olan hesapları kalıcı olarak kapatılacak. Bu verimsiz tavır yerine hatalarını telafi edip yardımcı olmaya çalışmalılar.

Süreçte kayıp yaşayan kişilerde aynı şekilde iletişim kursunlar, elimizden geldiği kadar yardım edip kayıplarını telafi etmeye çalışacağız...

@Ahmet Gelir || agelir3 ' ün açıklamasıdır

Eğer kullanıcı hatası ile ilgisi yoksa telafi edilecektir bu konudaki yetkililerin açıklaması :

Survival oyuncularını yakından ilgilendiren konu hakkında bir süredir yaptığım inceleme tamamlandı, artık bilgi verebilirim.

3 gün önce sağlayıcı kaynaklı yaşanan kesinti sonrasında Survival-Hilesiz sunucusunun veri tabanı hasar aldı. Bundan dolayı sunucu açıldıktan sonra claim ana sistemi devredışı kaldı. Sorunu kısa sürede fark edip düzelttik fakat bu sürede sorunu bize bildirmek yerine ahlaksızca diğer kişilerin eşyalarını çalmayı tercih eden ahlaksız kişiler oldu. Yaklaşık 4.5 saatlik inceleme sonucunda o süreçte aktif olan 36 kişinin arasından yaklaşık 10 kişinin hesabı incelemeye alındı. Bazı kişilerin iddiasının aksine çevrimiçi olan herkes değil, sadece 4.5 saatlik inceleme sonucunda şüpheli bulunan kişilerin hesapları incelemeye alındı.

Kontrolümüz dışında gerçekleşen bu olay için sanılanın aksine bir süredir yoğun çalışma yapıyorum. İnceleme sürecinde şüpheli kişilerin olası hamlelerini önlemek adına herhangi bir açıklama yapmadım.

Bundan sonra hesabı incelemeye alınan kişiler her ne kadar bilmiyor gibi konuşsalar da gayet işledikleri büyük kural ihlalinin farkındalar. Bu şekilde davranmaya devam ederlerse inceleme durumunda olan hesapları kalıcı olarak kapatılacak. Bu verimsiz tavır yerine hatalarını telafi edip yardımcı olmaya çalışmalılar.

Süreçte kayıp yaşayan kişilerde aynı şekilde iletişim kursunlar, elimizden geldiği kadar yardım edip kayıplarını telafi etmeye çalışacağız...

peki nasıl geri alırım
golem splerimi 2 taneydi

peki nasıl geri alırım
golem splerimi 2 taneydi
ve evimi bulamadıklarından yağmalayammamışlar ama golem splerimin olduğu yerleri talan etmişler

ve şunada bir cözüm bulmalılar 5 tl lik golem sp alıyoruz ve kıramıyoruz ben paramı boşunamı verdim beki salgınlığıma geldi yere koydum bazı vipler golem spleri kırıyor calıyolarbaşkasının claimine eklensinler ama spleri kıramasınlar lütfen

ALKANKG

Süper Üye
ve evimi bulamadıklarından yağmalayammamışlar ama golem splerimin olduğu yerleri talan etmişler

ve şunada bir cözüm bulmalılar 5 tl lik golem sp alıyoruz ve kıramıyoruz ben paramı boşunamı verdim beki salgınlığıma geldi yere koydum bazı vipler golem spleri kırıyor calıyolarbaşkasının claimine eklensinler ama spleri kıramasınlar lütfen

discorddan destek talebi oluşturabilirsin veya website'den

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.