• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Acil -/ci İle herkes kandırılıyor.

Arkadaş herkesi kandırıyor.
VIP arkadaşlara -/ci komutunu yazdırıyor ve arkadaşların tüm eşyaları siliniyor.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Arkadaş Herkesi Kandırıyor.
VIP Arkadaşlara -/ci Komutunu yazdırıyor.
ve arkadaşların tüm eşyaları siliniyor.!
Bu duruma madur Kalan caki1453 ve AliYalcin05 hesaparı bildiğim kadar.
itemlerinin geri verilmesini rica Ediyorum.
Ayrıca Daha çok mağdur var.
onlarıda bulup adlarını daha sonra yazacağım.
Acilen Bakılması Gerekiyor.
Not: bunu sadece bu arkadaş yapmıyor.
Başkalarıda Yapıyor.
iyi oyunlar.
BUNU İLK ÖNCE ALİYALCİN05 YAPTI. ONUN SSİNİ ALMIYOSUN NEDEN SADECE EMRENİN SÖYLE BAKİYİM ?

Lowxy

Süper Üye
Kaybolan ve silinen itemlerden İkonyaCraft yetkilileri sorumlu değildir.Kendisi inanmayıp yazmasaydı böyle bir şey olmazdı.

FelsEFE

Süper Üye
Kaybolan ve silinen itemlerden İkonyaCraft yetkilileri sorumlu değildir.Kendisi inanmayıp yazmasaydı böyle bir şey olmazdı.
Devlet Kaza Yapan Sürücülerin Sorumluluğu Bende Değil Diyip Hastaneye Almamazlık Yapıyor mu? Bu Durumlarda Kurucular Telafiyen Bir Şey Yapmalı Bence

BUNU İLK ÖNCE ALİYALCİN05 YAPTI. ONUN SSİNİ ALMIYOSUN NEDEN SADECE EMRENİN SÖYLE BAKİYİM ?
Ben gördüğüm anı attım. Ayrıca aliyalcin05 adlı oyuncuya da aynısı yapılmış.
Oda başkanlarından intikam almak istemiştir.
Pek bilgim yok.

Lowxy

Süper Üye
Devlet Kaza Yapan Sürücülerin Sorumluluğu Bende Değil Diyip Hastaneye Almamazlık Yapıyor mu? Bu Durumlarda Kurucular Telafiyen Bir Şey Yapmalı Bence
Devletle bir oyunu karşılaştırman çok saçma bir şey,her sunucunun kendi kuralları var KonyaCraft'ında kuralları bunlar,beğenemiyorsan oynamayabilirsin.

FelsEFE

Süper Üye
Devletle bir oyunu karşılaştırman çok saçma bir şey,her sunucunun kendi kuralları var KonyaCraft'ında kuralları bunlar,beğenemiyorsan oynamayabilirsin.
Beğenmiyorsan Oynamayabilirsin Ne Demek? Sadece Fikir Beyan Ettim. Ben /Ci yi /calc gibi sw hatası bir komut zannettim. Arkadaşlara Sordum Normal Bir Komutmuş. Yinede Onaylıyor musunuz Diye Bir Seçenek Gelebilirse İyi Olur. Üstelik Kandırılma Söz Konusu Ceza Gelmeli Bence

Son düzenleme:

Lowxy

Süper Üye
Beğenmiyorsan Oynamayabilirsin Ne Demek? Sadece Fikir Beyan Ettim. Ben /Ci yi /calc gibi sw hatası bir komut zannettim. Arkadaşlara Sordum Normal Bir Komutmuş. Yinede Onaylıyor musunuz Diye Bir Seçenek Gelebilirse İyi Olur. Üstelik Kandırılma Söz Konusu Ceza Gelmeli Bence
Zaten aksini söylememiştim.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.