• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Chesttekiİtemleryok(YetkililerAcilBakın)

Yeter artık o kadar kasılıyoruz 3 gün boyunca v10 v.s almak için vipchestimde o kadar şey wardı v10 kc parası v.s hepsi gitmiş sadece 1 tane kılıc war bu ne şimdi bu nası bişi şimdi baştanmı kasılcaz konyacraft yetkilileri itemlerimizi geri istiyoruz

Son düzenleme:

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Yeter artık bu duruma kufur etmemek elde degıl o kadar kasılıyoruz 3 gün boyunca v10 v.s almak için vipchestimde o kadar şey wardı v10 kc parası v.s hepsi gitmiş sadece 1 tane kılıc war bu ne şimdi bu nası bişi şimdi baştanmı kasılcaz konyacraft yetkilileri itemlerimizi geri istiyoruz
Elinde bir kanıt yoksa yardımcı olmaları mümkün değil bunu sende biliyorsun.Belki item almak için yapıyorsun nerden bileceğiz ?

Elinde bir kanıt yoksa yardımcı olmaları mümkün değil bunu sende biliyorsun.Belki item almak için yapıyorsun nerden bileceğiz ?
Bunun nasıl bi kanıtı olsun itemlerim kaybolurken ss inimi çekeydim ben nerden biliyim vipchestimdeki itemlerin gidecegini bunu yaşayan 2 3 arkadaş daha var

Tamam da nerde kanıtı ? Böyle çözecek değiliz yetkili kişilere başvurabilirsin :)
Dostum anlamadın sen beni galiba diyorumki bunun nası b, kanıtı olsun ben chestimin ss inimi çekeyim hadi normal arsadaki chestime koysam neysede vipchestime koymustum kazmamı ben böyle bır bag olacagını bilseydim vipchestimin ss inide alırdım ztn bu arada destek talebi açtım ztn

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Dostum anlamadın sen beni galiba diyorumki bunun nası b, kanıtı olsun ben chestimin ss inimi çekeyim hadi normal arsadaki chestime koysam neysede vipchestime koymustum kazmamı ben böyle bır bag olacagını bilseydim vipchestimin ss inide alırdım ztn bu arada destek talebi açtım ztn
Anladım merak etme .Sen benim dediğimi anlamadın.Yetkililer ilgilenirler konu uzamasın bazı arkadaşlar bunu sevmiyorlar.

ErenRyz456

Editör Adayı
Sanırım hesabına biri geçiş yaptı ve tüm eşyalarını kendi hesabına aktardı şifreni değiştir bence.

Mcanik

Süper Üye
evet benimde chestimde itemlerim yok bugdan olabilirmi acaba?
Yeter artık o kadar kasılıyoruz 3 gün boyunca v10 v.s almak için vipchestimde o kadar şey wardı v10 kc parası v.s hepsi gitmiş sadece 1 tane kılıc war bu ne şimdi bu nası bişi şimdi baştanmı kasılcaz konyacraft yetkilileri itemlerimizi geri istiyoruz
Bersan arkadaşımız cevap vermiş ama galiba anlamadınız.
Şimdi itemleriniz kaybolduysa server yetkilileri bizzat verir itemlerinizi geri.Fakat sizde hangi itemlerin olduğunu gösteren bir kanıt olması lazım ki verebilsinler.Tabii ki de eşyalarının resmini çekmiyoruz hiç birimiz ama her hangi bir SS veya videoda gözükmediği müddetçe bir şey yapılamaz.

Kacdebuff

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Elinde Kanıt Olsa Keşke...
elinde Kanıt Olmadan Yardımcı Olamazlar..
İyi Oyunlar..

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.