• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

chat

Size serverde chat bölümü Global - Takım - Ada (skyblock) diye sınıflandırılsın mı

• Kullanılan toplam oy
    6
Merhaba öncelikle oyunda chate çok fazla kişi mesaj atıyor ve insan bir süre sonra sıkılıyor. Chatı kapatıncada arkadaşlarımızın attıkları mesajları göremiyoruz. Size önerim : Chat bölümü = Global - Arkadaş - Ada (skyblock için çok gerekli) bunun gibi sınıflandırılabilir.
Mesela skyblock için adadaki arkadaşa mesaj atarken bir komut yazıcaz ve sadece ada takımındaki kişilerin yazdıkları gözükücek

FelsEFE

Süper Üye
Merhaba öncelikle oyunda chate çok fazla kişi mesaj atıyor ve insan bir süre sonra sıkılıyor. Chatı kapatıncada arkadaşlarımızın attıkları mesajları göremiyoruz. Size önerim : Chat bölümü = Global - Arkadaş - Ada (skyblock için çok gerekli) bunun gibi sınıflandırılabilir.
Mesela skyblock için adadaki arkadaşa mesaj atarken bir komut yazıcaz ve sadece ada takımındaki kişilerin yazdıkları gözükücek
Gayet Mantıklı . Skyblockta Oynamasam Bile İşe Yarar Gözüküyor.

Kesinlikle katılıyorum artık chatten çok sıkıldım her girdiğimde bir dünya oyuncu yazışıyo ve arkadaşlarımın yazdıklarını okumak çok zor oluyor kesinlikle böyle bişey olması lazım globalde sadece global konuşulanlar ada da sadece adada konuşulanlar gözükmeli mesela

Uygun güzel fikir.

Sorunu geçici olarak çözmek için TeamSpeak3 kullanmanızı öneriyorum.

Ts3.KonyaCraft.Com

Şu anda yetkililer forum içi çalışma yaptıkları için sunucu içi çalışma yapamıyorlar. Fakat forum çalışmaları tamamlandığında sunucu içine geçildiğinde bu fikrinizi tekrar söyleyebilirsiniz.. Gayet mantıklı ve güzel bir fikir :)

KimkiO

Süper Üye
Normalde /is teamchat komutu var fakat adamda kimse olmadığından deneyemedim. Yazınca global sohbet kapanıyor mu?
Siz benim için deneyip bana cevap yazar mısınız?

Merhaba bazı skyblock sunucularında şöyle bişey var sohbetin ilk başına ! işareti koymazsan sadece adana gidiyor o mesaj eğer ! işareti koyarsan skyblock sunucundaki herkez görüyor mesajını Skyblock korumalı açılırsa eklenmesi gereken özelliklerden birisi .

Merhaba bazı skyblock sunucularında şöyle bişey var sohbetin ilk başına ! işareti koymazsan sadece adana gidiyor o mesaj eğer ! işareti koyarsan skyblock sunucundaki herkez görüyor mesajını Skyblock korumalı açılırsa eklenmesi gereken özelliklerden birisi .
Zaten bu tarz bi eklenti var. Biz dün @AmIMad_ ile test ettik ve gayet de iyi çalışıyor . /is teamchat komutu ile oyuncular yazdıklarında ada sohbetini açıyorlar . Bir daha yazdıklarında ise kapanıyor. Tek sorun şu ;
Oyuncuların şikayeti çok fazla mesaj kalabalığı olduğu için arkadaşlarımınız mesajlarını göremiyoruz diyorlar.
Bu komut da da global sohbet maalesef kapanmıyor..

Zaten bu tarz bi eklenti var. Biz dün @AmIMad_ ile test ettik ve gayet de iyi çalışıyor . /is teamchat komutu ile oyuncular yazdıklarında ada sohbetini açıyorlar . Bir daha yazdıklarında ise kapanıyor. Tek sorun şu ;
Oyuncuların şikayeti çok fazla mesaj kalabalığı olduğu için arkadaşlarımınız mesajlarını göremiyoruz diyorlar.
Bu komut da da global sohbet maalesef kapanmıyor..
Skylockla ilgilenmediğimden bilmiyordum :)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.