• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Cenabet hile videosu v2

Selam.
Şikayet Edilen Kişi ; Cenabet.
Sebebi; Hile / Knockback.
Buraya tıklayarak Videoyu izleyebilirsiniz.
Arkadaş Biraz Egoist. 15 Kredi yükleyip cezamı kaldırırm diyor.

Samet_VIP

"ÖLDÜ"
Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
arkadaş birde diyor ki ben hile değilim ben iki defa %100 kanıtladım iki video aldım dün ikiside gerçekten bilerek olmadı silindi ss aldığımdan haberi olunca küfür sövdü çünkü hile olduğunu ve yakalandığını anlamışdı iki sefer kapışalım sen bitdin vs. dedi ve 2 seferde hile olduğunu yakaladım oyunu bırakıyorum diyor başkasına hesabı satmış numarasıyla karşımıza çıkacak göreceksiniz.. üstelik benim kanıtladıklarım daha etkiliydi cenabet yol yaparken vurunca kımıldamıyor aşağı düşmüyor ve bunu her zaman kullanıyor bunu yakalamayı deneyin lütfen yay alıp kit almayı unuttum derseniz deri setle durduğunuza inanır hemen vurmayın yoksa düşmeye bilir yakına gelince süpriz yapın ne de olsa kullanacağı %99 belli adam zengin parayla yasağı kaldırabilir..

Son düzenleme:

ErenRyz456

Editör Adayı
arkadaş birde diyor ki ben hile değilim ben iki defa %100 kanıtladım iki video aldım dün ikiside gerçekten bilerek olmadı silindi ss aldığımdan haberi olunca küfür sövdü çünkü hile olduğunu ve yakalandığını anlamışdı iki sefer kapışalım sen bitdin vs. dedi ve 2 seferde hile olduğunu yakaladım oyunu bırakıyorum diyor başkasına hesabı satmış numarasıyla karşımıza çıkacak göreceksiniz.. üstelik benim kanıtladıklarım daha etkiliydi cenabet yol yaparken vurunca kımıldamıyor aşağı düşmüyor ve bunu her zaman kullanıyor bunu yakalamayı deneyin lütfen yay alıp kit almayı unuttum derseniz deri setle durduğunuza inanır hemen vurmayın yoksa düşmeye bilir yakına gelince süpriz yapın ne de olsa kullanacağı %99 belli adam zengin parayla yasağı kaldırabilir..
Yasak 15 kredi yüklediğinde otomatik kalkmıyor. Kalkması için bazı şartlar var.

Yol yaparken dediğin anın aynısını ben almıştım zaten.
Tahminimce 15 veyahut 30 Gün Yasaklama Yiyebilir.
Önceden 1 Hafta Yemişti.

Tommy27743

Don't Be Afraid...