• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

çarım çalındı!!!!! (onurcan1551) adı

akşam oynarken biri çarı bulmuş şifreyi değiştirdim sonra bir daha buldu gene değiştirdim gene buldu ve en sonunda çarı çaldı ne yapacağımı bilmiyorum yardım edin email adresini girdim gönderilmesi gerekir ama nerden bakıxaz bunu söylerseniz çok mutulu olurum

Mcanik

Süper Üye
Hesabının güvenliği senin sorumluluğundadır.Bunun için Forum da açıklama yaptı adamlar.Eğer hesabın sana ait olduğunu gösteren bir kanıtın yoksa hiç uğraşma.Eğer herhangi bir minigamesde iken video açmış veya ekran görüntüsü almış isen hesabını geri verebilirler.

Kacdebuff

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Benimde hesabım çalındı e postama şfre düşmüyor hesap benim kanıtlar var verirlermi sizce ?

Son düzenleme:

Mcanik

Süper Üye
KonyaCraft sözleşmesinden bir madde ''Hesap güvenliğiniz tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Bu durumdan kaynaklı kayıplardan tamamen siz sorumlusunuz. Sorumluluklar tamamen size aittir. Ürün kayıpları yaşanabilir. Bu veya başka bir durumda asla Ikonia, Ikonia yöneticileri ve sahibi sorumlu tutulamaz.''

Mcanik

Süper Üye
Bu arada OnurCan attığın fotoğraflardan hesabın senin olduğu anlaşılmıyor.

Eğer hesanının senin olduğuna dair video yoksa veya e postan yoksa hesabını geri alamazsın.Ama e postan varsada alamazsın :).Çünkü e postaya şifre düşmüyor en azından benim e postama kendi hesbımın şifresi düşmüyor.Ben bundan 2 ay kadar önce destek talebi açtım ve hala yanıtlanacak.Yani uzun lafın kısası hesabını unut.İyi forumlar

KonyaCraft sözleşmesinden bir madde ''Hesap güvenliğiniz tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Bu durumdan kaynaklı kayıplardan tamamen siz sorumlusunuz. Sorumluluklar tamamen size aittir. Ürün kayıpları yaşanabilir. Bu veya başka bir durumda asla Ikonia, Ikonia yöneticileri ve sahibi sorumlu tutulamaz.''
adamların hiç umrunda değil bırakın kredi vermeyi serverdan çıkın emeğinize yazık

Hesap Çalınması, Türü Faaliyetlerden Sizin Sorumluluğunuzdur,Ayrıca Çalınan Hesapları E-mail İle Geri Alabilirsin.
Son güncellemeden sonra e posta ile şifre almak mümkün oldu eğer son güncelleme gelmeseydi çoğu kişi hesaplarını alamıcaktı

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.