• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Genel Cadılar Bayramı Etkinliği

Mesaj #11 bu konudaki en iyi mesaj olarak seçildi.

tavsanlar

Süper Üye

Herkese merhaba!
Bugün, yılbaşı etkinliğine (kartopu savaşı)'na girdim,
çok güzeldi ama yılda bir kez oluyor malum ben de oyuncuların daha hızlı
ve
daha kolay bir şekilde kredi kazanabilmesi için,
yılbaşı etkinliğinden başka da, Hallowen (cadılar bayramı) etkinliği istiyorum.
Nasıl yapılacağını hiç düşünmedim ama illa ki bir şey bulunur örneğin herkeste korkunç kostümler olsun
etrafta şekerler olsun herkes toplasın bazılarında kılıç olsun falan yani yöneticiler değerlendirirse sevinirim
@Ahmet Gelir || agelir3

tavsanlar

Süper Üye

tavsanlar

Süper Üye
Mantıksız, bir şey zaten türkler cadılar bayramı kutlamıyor ve ilgisi de yok diye biliyorum. yani Ramazan OX Etkinliği bile daha güzel.
Yani kanka öyle bakarsan Türkler domuz eti de yemiyor buna ne diyeceksin? Hem OX zaten güzel ben cadılar bayramı etkinliği OX'den güzel olur demedim ki ox harika

iRuustyy_

Süper Üye
QaRdEShİm bİz MusLiMİz Sen KiM olA dA bUnu AtIYOn Bu HlAOewN GavUr AdETiDri AlLah nE dEmİS.... OyLe DemİS sEN BUun yPArAK GunAHa GİrİYOnsuN yABma.

tavsanlar

Süper Üye
Ben Yılbaşı kutlanmıyor demedim, Cadılar Bayramı Kutlanmıyor dedim. Olacağını düşünmüyorum ki. Olursa da çok mantıksız olur zaten Cadılar Bayramı etkinliğine ne koyacaksın şeker yarasa, bir de oyun modu bulmak zor zaten işin amacı bu Neyse, Sana iyi fikirler düşün düşün dur.
zaten ilk başta belki yılbaşı etkinliğinde de biraz düşünmüşlerdir pat diye akıllarına gelmez oyun modu biraz düşünürlerse/düşünürsem buluruz örneğin herkeste korkunç kostümler olsun, 1 kişi katil çıksın elmas kılıçlı herkesi öldürmeye çalışsın etrafta şekerler olsun en çok şeker toplayan kazanmış olsun falan akıllara hızlı gelir bence oyun modları

BhumBus

Aktif Üye

Herkese merhaba!
Bugün, yılbaşı etkinliğine (kartopu savaşı)'na girdim,
çok güzeldi ama yılda bir kez oluyor malum ben de oyuncuların daha hızlı
ve
daha kolay bir şekilde kredi kazanabilmesi için,
yılbaşı etkinliğinden başka da, Hallowen (cadılar bayramı) etkinliği istiyorum.
Nasıl yapılacağını hiç düşünmedim ama illa ki bir şey bulunur örneğin herkeste korkunç kostümler olsun
etrafta şekerler olsun herkes toplasın bazılarında kılıç olsun falan yani yöneticiler değerlendirirse sevinirim
@Ahmet Gelir || agelir3

Etkinlik güzel olabilirdi. "Balkabağı Oyunları" önadı altında farklı modlara sahip bir oyun yapılabilir. Eğer fikir/ler sunarsanız yetkililer daha çok ilgilenecektir.
Mantıksız, bir şey zaten türkler cadılar bayramı kutlamıyor ve ilgisi de yok diye biliyorum. yani Ramazan OX Etkinliği bile daha güzel.
Bir oyun platformunda olduğumuzdan dolayı farklı milletlerden oyuncular katılabilir. Sözün kısası isteyen kutluyor, isteyen kutlamıyor. Sonuçta ne kadar farklı olsakta bu oyun bizi bir yapıyor. :)

Balkabağı Oyunları Etkinliği

50 VS 50 kişinin bir kale fethinde savaştığını görmek heyecan verici olmaz mıydı?
Pvp tabanlı bu oyun modunda;
[Kılıçlı Asker - Okçu Asker - Baltalı/Mızraklı Asker - Cadı]
seçenekleri olup, isteyen bir asker kitini alabilecek.
Kitlerde özel skin özelliği ve can fazlalığı gibi etkenler olacak.

Not: Daha fazla Asker çeşitliliği ve etkenleri olabilir, aklıma gelenler bunlardı.

Yönetimde olan Ahmet Gelir ve Ali Eren Çelik
Kral rolü alacaklar, 50 veya daha fazla kişilik olan ordusunu yöneterek savaşacaklar.
Aynı şekilde bir zaman verilerek oyuncular istediği tarafa geçebilme hususuna sahip olacaklar.
Ve savaş başlayacak!

Balkabağısaçar, Balista,
Yangın Okları ve daha fazla savaş aletleriyle savaş gerçekleşecek!

Ödül olarak kazanan takımdan hayatta kalan kişilere istediği müsabaka oyununda 1 gizemli kutu anahtarı verilebilir.

(Tek problem hile kullanımını nasıl tespit edilebileceğidir. Ancak o zamana kadar stabil hile koruması getirilir ve bu sorun ortadan kalkar.)

2. Oyun Modu Fikri

Bir Balkabağı arenasında spleff oyunu yapılır,
Sona kalan üç kişiye kredi ödülü verilir.

3. Oyun Modu Fikri

BabaPvP'de olan Boss eventi gibi Dev bir Balkabağı canavarı olup,
Canavara en çok hasar veren,
Canavarı öldüren gibi hususlar ele alınarak belli ödüller verilebilir.

-

Balkabağı Oyunları etkinliği adı altında aklıma gelen oyun modları bu şekildedir.
Başka fikirleri olanlar veya fikrimi eleştirecek kişileri yorumlarda bekliyorum. :)

Son düzenleme:

BhumBus

Aktif Üye
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.