• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

By_MaKo Durduk Yere Küfür!

Sizede skywars'da bir kişiyi öldürdüğünüzde küfür yiyormusunuz?

• Hayır, öyle bir şeyle karşılaşmadım.

Kullanılan: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

ShamsGAMER

ηє мυтℓυ тüякüм ∂ιуєηє!
By_MaKo adlı şahıs bana küfür etmiştir, önceden çok fazla küfür etmesine rağmen ss almadım çoçukdur yaşı küçükkür dedim eder dedim ama herkesin bir sabrı var buda bu sabrı doldurdu, küfür etme nedeni önceden gelen kin olan onu "VipStr" ile öldürmemdir.
:mad::mad::mad:

-DeathArcher

:mad:SS --->
<--- SS:mad:

ShamsGAMER

ηє мυтℓυ тüякüм ∂ιуєηє!
Maalesef tam hali yokda despeede nova b14 leak açmış. kanıtları var ama hack ismini vermiyor yürüyerek block koyuyor ama sadece chat ssim var kapasan olurmu diom olmaz diyor.

Ekli dosyalar

Mcanik

Süper Üye
Maalesef tam hali yokda despeede nova b14 leak açmış. kanıtları var ama hack ismini vermiyor yürüyerek block koyuyor ama sadece chat ssim var kapasan olurmu diom olmaz diyor.
Kendi hile açtığınının kanıtını atmış bulunmaktasın.Nametag ve chest yerlerinin Esp ile belli olması :D

ShamsGAMER

ηє мυтℓυ тüякüм ∂ιуєηє!

ShamsGAMER

ηє мυтℓυ тüякüм ∂ιуєηє!
Kendi hile açtığınının kanıtını atmış bulunmaktasın.Nametag ve chest yerlerinin Esp ile belli olması :D
Dostum bak yalan söylemek istemiyorum, oyuna girdim sg girecem diye hackle girdim çünkü ben chestlerin yerlerini bilmiyorum, öğrenemedim sadece kendi hackimle açtım ve benim hackimde aura yoktur!
Adsız.png
Bunuda buraya yazıyorum bu oyunu b*k edecek ne var

Mcanik

Süper Üye
Dostum bak yalan söylemek istemiyorum, oyuna girdim sg girecem diye hackle girdim çünkü ben chestlerin yerlerini bilmiyorum, öğrenemedim sadece kendi hackimle açtım ve benim hackimde aura yoktur!
Ekli dosyayı görüntüle 2906
Hilende aura olmasa bile bir çok hack mevcut.Sandıkların yerini ezberleyememen senin sorunun bu hack açmanı gerektirmez ve nametag da var hilende.Saklanan kişilerin eşyalarını ve kendilerini gorebilirsin bu şekilde.Sol üstte "Dura"da vana aura yı anımsatttı.Nedeni her ne olursa olsun hack açmanın haklı bir yanı yoktur.Eğer çok istiyorsan açmak korumasız alanlarda açabilirsin.

ShamsGAMER

ηє мυтℓυ тüякüм ∂ιуєηє!
Hilende aura olmasa bile bir çok hack mevcut.Sandıkların yerini ezberleyememen senin sorunun bu hack açmanı gerektirmez ve nametag da var hilende.Saklanan kişilerin eşyalarını ve kendilerini gorebilirsin bu şekilde.Sol üstte "Dura"da vana aura yı anımsatttı.Nedeni her ne olursa olsun hack açmanın haklı bir yanı yoktur.Eğer çok istiyorsan açmak korumasız alanlarda açabilirsin.
Benim hack açtığım server konya craft değildi başka bir serverdi bende konyacraftın skywarsında 2-3 el atıp çıkayım dedim girdim.

Mcanik

Süper Üye
Benim hack açtığım server konya craft değildi başka bir serverdi bende konyacraftın skywarsında 2-3 el atıp çıkayım dedim girdim.
Yalanlar uzuyor git gide.Dahademinde sg için girdim demiştin ? Neyse bana laf anlatmana gerek yok.Şikayet edecek filan değilim.

ShamsGAMER

ηє мυтℓυ тüякüм ∂ιуєηє!

Mcanik

Süper Üye
Attığın resim konyacraft ta mı konyacraftta .Senin anlattığın şeyler ise sadece senin,bir kanıtın yok.Açmışsın işte hack daha ne itiraz ediyon kardeşim ?

ShamsGAMER

ηє мυтℓυ тüякüм ∂ιуєηє!
Attığın resim konyacraft ta mı konyacraftta .Senin anlattığın şeyler ise sadece senin,bir kanıtın yok.Açmışsın işte hack daha ne itiraz ediyon kardeşim ?
Dostum ben açmadım demedim ki neyse hack konusunu kapatalım.

Luci051

YORULDUM ALBAYIM...
Kardeşim 2 Tarafta Suçludur ; ShamsGAMER Adlı Şahs Hack İle Bazı Kişileri Hırslandırsa da,
Diğer Kişi Küfür Etmesi Normal Demiyorum Sadece Hack ına Karşılık Vermiş Fakat Anne İçerikli Küfürler Ve Bilmiyorum Diğer Hakaretler Küçük Bir Çocuğun Ağzına Yakıştıramadım,Bu Yüzden Sende Sabır Kalmasa Bile Diğer Kişide Aynı
Durumu Hissediyor Diye Umuyorum,Çünkü Bu Kötü Duruma Sizi Getiren Saçma Sapan Bir Hacktır.Hack Bu Kadar Büyük Ve Uygunsuz,Saygısızlık,Terbiyesizlik Adını Verdiğimiz Davranışlara Yol Açmıştır,Lütfen Birliğimizi Bozmuyalım KonyaCraft Kocaman Bir Aile dir Hepimiz Kardeş Sayılırız,Büyükler Küçükleri Anlamalı,Bir Gün O Yollardan Bizde Geçtik Ve Ne Olduğunu İyi Anlıyoruz Diye Sanıyorum..Bu Konuyu Fazla Uzatacağınızı Sanmıyorum,Ve Uzatmanızıda İstemiyorum. :) :)

Ekli dosyayı görüntüle 2906
Chestlerin yerini bilmemen bir şeyi değiştirmicektir sizin gibiler yüzünden oyun oynuyamıyoruz biz. Seni reportlamak durumundayım gecen hayırlı olsun.

ShamsGAMER

ηє мυтℓυ тüякüм ∂ιуєηє!
Chestlerin yerini bilmemen bir şeyi değiştirmicektir sizin gibiler yüzünden oyun oynuyamıyoruz biz. Seni reportlamak durumundayım gecen hayırlı olsun.
Kardeşim benim hackle girdiğim server KonyaCraft değil bunu aklına sok ben sadece chest esp ve player esp kullanıyorum başka değil.

Mcanik

Süper Üye
Kardeşim benim hackle girdiğim server KonyaCraft değil bunu aklına sok ben sadece chest esp ve player esp kullanıyorum başka değil.
SS de Konya dasın ve tag gibi hacklerde açık.Diğer hackleri kullanmadığını bilemeyiz.Zaten her türlü hack yasak.Esp bile olsa.

ShamsGAMER

ηє мυтℓυ тüякüм ∂ιуєηє!
SS de Konya dasın ve tag gibi hacklerde açık.Diğer hackleri kullanmadığını bilemeyiz.Zaten her türlü hack yasak.Esp bile olsa.
Ama yeter artık yav açık açık söyliyorum "HACKİM" ceza olarak neyse versinler.
AÇTIM, 2 ELLİK HACK AÇTIM, CEZAMI İSTİYORUM!
Ayrıca konu bu değil !

FerdiOfficial

Editör Adayı
Ama yeter artık yav açık açık söyliyorum "HACKİM" ceza olarak neyse versinler.
AÇTIM, 2 ELLİK HACK AÇTIM, CEZAMI İSTİYORUM!
Ayrıca konu bu değil !
AÇ HİLEYİ , AÇ AURA ÇAK ADAMLARA , AMA "KONYACRAFT" ADMİNLERİ BİKERE SKYWARS,FALAN BAKMADILAR Kİ ŞURDA,SKYWARS BİRİNCİYİM VE KAÇ KERE VİP ALDIM? FAKAT HACK"LERDEN OYNANIOMU Kİ? Admin Eren Demişti Haziran/Temmuz Hackler Banlanacak Diye Fakat,Eylül deyiz Ve Bir Kişi, Ban yemedi Sen Aç Hileni Bak Keyfine Sonuçta Bakmıyolar..

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.