• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü Buraya yeni uye oldum ben simdi aranizda * bir dolandirici var kullanici adi rocibobi 200 tl mobil odemede beni dolandirmis bu sitede harcamis

Bu şahıs oyun boz adlı sitede canli destekde karsima cıktı ben mobil odeme bozdurmak icin basvurdum 200 tl e 110 tl odeme yapılacağını söyledi tlfn numaram gelen msjlara onay vermemi evet yazmami istedi sonra ödememi yapmadi ve her defasında canli destekten baglandigimda beni atti canli destekten magdur oldum yardimlarinizi bekliyorum decade bilisim yardimci oldu bu bilgileri verdi bana odeme aslinda basarili olmus ve bu sahis rocibobi harcamayı yapmis

Son düzenleme:
Bu şahıs oyun boz adlı sitede canli destekde karsima cıktı ben mobil odeme bozdurmak icin basvurdum 200 tl e 110 tl odeme yapılacağını söyledi tlfn numaram XXXX gelen msjlara onay vermemi evet yazmami istedi sonra ödememi yapmadi ve her defasında canli destekten baglandigimda beni atti canli destekten magdur oldum yardimlarinizi bekliyorum decade bilisim yardimci oldu bu bilgileri verdi bana odeme aslinda basarili olmus ve bu sahis rocibobi harcamayı yapmis
Mesajınızı düzenleyerek telefon numaranızı silmenizi öneririm. Size en kısa sürede dönüş yapacağız. İyi günler :)

Burada mağdur olmus bir insan olarak kardeşiniz olarak yardim istedim ama siz sadece benim orda o karaktersize serefsiz dedigimemi takıldınız yine diyorum o şerefsiz bugün olmazsa birgün cezasini çekecek ama bugün siz bunlara mudahele etmesezseniz yarin bu sitede dolandırıcılar at oynatacak ve bundan da site yönetim ve kadrosu zan altında kalacaktır.

tritontivi_

Gereksiz.
Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Burada mağdur olmus bir insan olarak kardeşiniz olarak yardim istedim ama siz sadece benim orda o karaktersize serefsiz dedigimemi takıldınız yine diyorum o şerefsiz bugün olmazsa birgün cezasini çekecek ama bugün siz bunlara mudahele etmesezseniz yarin bu sitede dolandırıcılar at oynatacak ve bundan da site yönetim ve kadrosu zan altında kalacaktır.
burda derdim seninle değildi kb. ama yapacak birşey yok olan olmuş.

O hırsızın burada harcama yaptığını decade bilişim den öğrendim fotoğrafı da var zaten yukarıda bilgileri parasin da değilim belki site yönetimi bununla ilgili bir işlem yapar diye bekledim ama sanırım onlarda hırsızların yanında ödeme gelsinde nasil gelirse gelsin olan olmus kardesim dedigin gibi yapacak bisey yok

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.