• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

**Builder'lik !**

Merhaba , ilk öncelikle size kendimi tanıtıyım adım Uğur Soyismim Selam Kastamonu'luyum 15 yaşındayım Lise 1 ' e gidiyorum. Minecraft'ta build yapmaktan çok hoşlanıyorum ve gittikçe kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Amacım iKoniaNetwork serverini iyi yerlere taşımak sizin desteğinizle builder olmak istiyorum builder olursam ilk işim çok eski olan eggwars maplarını yenilemek. Sizleri seviyorum desteklerinizi esirgemeyin destek verenden vermeyenden Allah razı olsun iyi forumlar. <3

Merhaba , ilk öncelikle size kendimi tanıtıyım adım Uğur Soyismim Selam Kastamonu'luyum 15 yaşındayım Lise 1 ' e gidiyorum. Minecraft'ta build yapmaktan çok hoşlanıyorum ve gittikçe kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Amacım iKoniaNetwork serverini iyi yerlere taşımak sizin desteğinizle builder olmak istiyorum builder olursam ilk işim çok eski olan eggwars maplarını yenilemek. Sizleri seviyorum desteklerinizi esirgemeyin destek verenden vermeyenden Allah razı olsun iyi forumlar. <3
Öncelikle AleykümSelam Uğur.Sunucu içi yetkili alımı/Builder alımı olmamaktadır.
|İyi Forumlar/Oyunlar|

ZeynepOyunda

Dönebilirim...
Alımlar yoktur ve bunlar internetten bakılmış buildler. Ben bunların beş katını yaptım ancak buildler alımı olmadığından senin gibi yapmadın.Böyle devam et =) :) Çok İyi yapıyosun:) inşallah alım olursa *imkansız gibi birşey alımın olacağı* (builder alımı)* kazanırsın

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.