• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü BUG

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bug'un duzeltilmesini istiyorun. Nasil yaptim onuda soyleyeyim : oncellikle girdigim macta takim secerken kgit haritaya donustu , ardindan onu envaterime yerlestirdim , cam kafesin icine girdigimde ise onu disari attim. Ve bittiginde kimin yol yaptigini gordum.

Ekli dosyalar

Bu bug'un duzeltilmesini istiyorun. Nasil yaptim onuda soyleyeyim : oncellikle girdigim macta takim secerken kgit haritaya donustu , ardindan onu envaterime yerlestirdim , cam kafesin icine girdigimde ise onu disari attim. Ve bittiginde kimin yol yaptigini gordum.
Bir insanın yol yaptığını görmek o kadarda problem çıkartacağını sanmıyorum

Sıra ile sunucu çalışmalarına başlanıyor.
Yönetim ekibi Bununla ilgili konu açtığında şikayetinizi orada söylemeniz daha doğru olur.
Birde O zararlı bir bug değil.

Gerekli cevapların bir şekilde verildiği gerekçesiyle konuyu kilitliyorum.

Yakında gelecek güncellemeyle de bu ve bu gibi sorunlara elveda diyeceğimizi düşünmekteyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.