• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

BU TUZAĞA DÜŞMEYİN

ilk olarak küfretmemek için kendimi zor tutuyorum bi adam LANET OLSUN ROLEPLAY YAZ DEDİ yazınca nedense ban yedim birine ban attırmak bu kadar kolaymı? kolaysa sizin göreviniz ne ?
Eskiden daha masum olan (/SALİR) Komutu vardi

Bende O komut Yüzünden Dün Saat 13:54 de 24 saat Ban Ydim Neden bu Komut Gibi Bişey Çıktı ki

Nereden biliyorsun belki merak edipte yazdı :/ Ben de bazen birseyi mrk edip inadına söylüyorum bu huy herkeste de vardır eminim ki. İyi günler..
Merak güzel birşey evet.Merak olmasa idi şuanda birçok şeyimiz eksik kalabilirdi.Ama sizce yazmaya zorluyorlarmı ? Ayrıca ayrı yazdığına göre elbette birşey vardır diye hiç düşünmemişmi ?

Merak güzel birşey evet.Merak olmasa idi şuanda birçok şeyimiz eksik kalabilirdi.Ama sizce yazmaya zorluyorlarmı ? Ayrıca ayrı yazdığına göre elbette birşey vardır diye hiç düşünmemişmi ?
Ayrı yazması gerek derken? Cümleler arası boşluk vardır eminim Türkçe dersinde bunu öğrenmişsindir. Ve de bazı kişiler zorluyor buna bende şahidim ama bildiğim için yazmıyorum. İyi günler..

Ayrı yazması gerek derken? Cümleler arası boşluk vardır eminim Türkçe dersinde bunu öğrenmişsindir. Ve de bazı kişiler zorluyor buna bende şahidim ama bildiğim için yazmıyorum. İyi günler..
Anlayamadınız.Demek istediğim ''Lanet Olsun R O L E P L A Y'' böyle yazmasından anlamamışmıdır demek istedim.Konuyu başka yerlere çekmeyelim lütfen.Burada kapansın.Konu Editör Bakana Kadar Kilit.

Anlayamadınız.Demek istediğim ''Lanet Olsun R O L E P L A Y'' böyle yazmasından anlamamışmıdır demek istedim.Konuyu başka yerlere çekmeyelim lütfen.Burada kapansın.Konu Editör Bakana Kadar Kilit.
Nereden biliyorsun peki adam belki normal bir şekilde yazdı. Bazı kişiler ayırmadan yazsa bile atılmıyor. İyi günler..

Lanet olsun RolePlay adamım.

mc konyacraft com gibisinden bir reklamı engellemenin başka yolu yok.Gördüğünüz gibi yukarıda play ve net kelimeleri geçiyor.Bu yüzden sistem sizin reklam yaptığınızı sanarak banlamış olabilir.

Üye panelinden destek talebi açabilirsiniz.Aynı zamanda resmi discord sunucusuna gelerek #destek isimli kanaldan da yardım alabilirsiniz.

İyi günler!

Lowxy

Süper Üye
Lanet olsun RolePlay adamım.

mc konyacraft com gibisinden bir reklamı engellemenin başka yolu yok.Gördüğünüz gibi yukarıda play ve net kelimeleri geçiyor.Bu yüzden sistem sizin reklam yaptığınızı sanarak banlamış olabilir.

Üye panelinden destek talebi açabilirsiniz.Aynı zamanda resmi discord sunucusuna gelerek #destek isimli kanaldan da yardım alabilirsiniz.

İyi günler!
Neden herkes şöyle açıklayıcı cevaplar yazmak yerine boş boş yorum atıp mesaj kasıyor.Hala editör alımınımı bekliyorsunuz?

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.