• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Bu tip blok kırma buglarını kaldırın lütfen.

Egg Wars1 de böyle blok kırma buglarını kaldırırn artık.Adamlar bug dan faydalanıp her şeyi yapabiliyor.O yüzden güncelleme ile ebraber kaldırırsanız sevinirim.

bu tip sorunlarla karşılaştığınızda TNT ile onlara hasar verip öldürmenizi tavsiye ederim biraz fazla TNT kullanabilirsiniz canı azar azar bitecektir
Bu bir çözüm değildir.
Eğer Oyuncunun Elması var ise ? Veya tnt ile hasar veremediğin bir yerde ise ? giriş yerini obsidyen ile kapadıysa ?
Dediğim gibi çözüm yolu olarak bu öngörülemez.
EggWars içi bu tip blok bugu yapan oyuncu arkadaşlarımızı şikayet edebilirsiniz.
[Ek Hatırlatma.]
Şikayet ederken /ss [Oyuncu Adı] komutunu bulundurmanız gerekir.
Aksi takdirde şikayet geçersiz sayılmaktadır.
İyi Oyunlar/Forumlar.

Bu bir çözüm değildir.
Eğer Oyuncunun Elması var ise ? Veya tnt ile hasar veremediğin bir yerde ise ? giriş yerini obsidyen ile kapadıysa ?
Dediğim gibi çözüm yolu olarak bu öngörülemez.
EggWars içi bu tip blok yapan oyuncu arkadaşlarımızı şikayet edebilirsiniz.
[Ek Hatırlatma.]
Şikayet ederken /ss [Oyuncu Adı] komutunu bulundurmanız gerekir.
Aksi takdirde şikayet geçersiz sayılmaktadır.
İyi Oyunlar/Forumlar.
ben sadece buradaki duruma bir yanıt olarak yazdım görüldüğü gibi sadece 2 blok uzunluğunda bir yerde burada TNT kullanılabilir bunu kast ediyordum çözüm yolu olarak malesef bu öngörülmeli çünkü yönetim bu tür meselelerle uzun bir süre ilgilenemeyecek bence daha onaylanmayan raporlar dahil bir sürü sorun ortada biz şikayet edebilene kadar bu günde kaç defa yaşanacak tahmin edebilmeniz lazım bir çoğu bu işi cahil olarak yaptığı için blok vs. yardım almadan setsiz bir şekilde girdiği için elbet bir kenardan koyulan TNT işe yarayabilir

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.