• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Boşu Boşuna Ban

Yetkililer!
Ben creativen vip tim ve server ip verdim ama sonuna (bu reklam amaçlı değildir sadece bilgilendirmedir) diye yazdım
eğer kaldırmaycaksanız banı lütfen paramı geri veri

AmIMad_

Aktif Üye
Yetkililer!
Ben creativen vip tim ve server ip verdim ama sonuna (bu reklam amaçlı değildir sadece bilgilendirmedir) diye yazdım
eğer kaldırmaycaksanız banı lütfen paramı geri veri
Açıkçası çok saçma bir düşünce bu.Hem sunucu IP'si atayım hemde reklam değil bilgilendirme diyeyim sonra reklama girmesin...Satın alma sözleşmesini de okumanı öneririm.Herhangi bir para iadesi vs. bir durum olmayacaktır.

Ban yediysen 15 kredi vermen odemen lazm yok eyer ip se Ozaman yeni hesab ac kardesim :/

13215125123512wqeqwwqe131231312.jpg

Mcanik

Süper Üye
Senin o ''bilgilendirme'' dediğin reklam oluyor. Bir kasap markete girip ''Benim x yerimdeki etler daha güzel.'' diyip sonrada ''reklam yapmıyorum bilgilendirme.'' dese ne kadar mantıklı olur. Seninkide aynı mantık.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.