• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Biz Banlanırız Ve İkonia Vip Banlanmazmı Alın İkonia Vip Reklamı

Qiffy

Yeni Üye
Biz Banlanırız Ve İkonia Vip Banlanmaz Diyenlere Katılmıyorum Herkese Eşit Darvanılmalı Alın GhostRapper Reklam

Ekli dosyalar

KollarimiVerin

Editör Adayı
Biz Banlanırız Ve İkonia Vip Banlanmaz Diyenlere Katılmıyorum Herkese Eşit Darvanılmalı Alın GhostRapper Reklam
Benim Bildiğim;
Server Reklamı Yapılanlar Banlanırdı.
YouTube, Reklamı Yapmasında Bir Sakınca, Var Mıdır Bilemem Ama.
Bildiğim Üzere Bir Sakıncası, Yoktur.

@KollarimiVerin demesi gibi kendi YouTube kanalını reklam yapması ban sebebi değildir diye biliyorum ama mute atılır çünkü önceden yetkili olduğum sunucuda YouTube kanalı reklamına mute atardım .

AmIMad_

Aktif Üye
Benim Bildiğim;
Server Reklamı Yapılanlar Banlanırdı.
YouTube, Reklamı Yapmasında Bir Sakınca, Var Mıdır Bilemem Ama.
Bildiğim Üzere Bir Sakıncası, Yoktur.
@KollarimiVerin demesi gibi kendi YouTube kanalını reklam yapması ban sebebi değildir diye biliyorum ama mute atılır çünkü önceden yetkili olduğum sunucuda YouTube kanalı reklamına mute atardım .
Yetkililerin müsaade ettiği ayrıcalıklı birisi olmadıkça reklam yapması kesinlikle yasaktır.
Merak etmeyin kesinlikle sunucuda bir ayrımcılık söz konusu değil.Herkes hak ettiğini alıyor.

bilmiyosan söyliyim sunucu reklamı yapmak yasaktır arkadaş sunucuda canlı yayın yapıyor ne güzel işte gittikçe gelişiyor sunucuda youtube videoları ne kadar artarsa o kadar gelişme gösterir ve ben youtuber ların sonuna kadar arkasındayım gerekirse yetkililerlede konuşurum bu konuyu ... Ve utanmadan sonra küfürde ediyor kendisi !

Son düzenleme:
Aslında Youtuberler Konuşuluyor. Sırf İzlenim Kasmak İçin Arkadaş Reklam yapıyor..
izlenim kasmak için değil adam sunucuda pvp canlı yayın açıyor bende destek çıkıyorum yani bu sunucuyu tehdit edecek bi reklam yapmıyorum . !

Qiffy

Yeni Üye
izlenim kasmak için değil adam sunucuda pvp canlı yayın açıyor bende destek çıkıyorum yani bu sunucuyu tehdit edecek bi reklam yapmıyorum . !
Elimde Yeterince Kanıt Var Ve Vip Olunca Fazlasıyla Götün Kalktı Eski Günleri Hatırlatırım Sen Benle Hep VS Atmak İstiyordun Ve VS Atıncada Hep Ölüyordun Team Olalım Diyordun Bende Tamam Diyordum Adamları Öldürüyorduk Senin Yerin Ayrı Diyordun Peki Simdi Herkes Gibi Senide Öldürücegim Senin Yerin Onların Yeri Aynı Diyorsun Eskiden Senin Yerin Ayrı Diyorken....

Elimde Yeterince Kanıt Var Ve Vip Olunca Fazlasıyla Götün Kalktı Eski Günleri Hatırlatırım Sen Benle Hep VS Atmak İstiyordun Ve VS Atıncada Hep Ölüyordun Team Olalım Diyordun Bende Tamam Diyordum Adamları Öldürüyorduk Senin Yerin Ayrı Diyordun Peki Simdi Herkes Gibi Senide Öldürücegim Senin Yerin Onların Yeri Aynı Diyorsun Eskiden Senin Yerin Ayrı Diyorken....
Kötü sözler kullanmayınız derdiniz neyse özelden hallediniz !!!

1. Si laflarına dikkat etsen iyi olur her vip alanın biyerleri kalkıyosa oyun 1. Si nin havada duruyodur bide oyunda sana dalmayınca kanka oluyoz dalınca mı şerefsiz oluyoz ???

Aslında Youtuberler Konuşuluyor. Sırf İzlenim Kasmak İçin Arkadaş Reklam yapıyor..
İzlenim kasmak için derken ? O youtube kanalı tanımadığım birisinin ... sadece youtuber olduğu için arkasında durup destek veriyorum

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.