• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Bitti

KollarimiVerin

Editör Adayı
Teşekkür ederim .Fakat sana biraz üzücü bir haberim var ara sıra gireceğim nadiren de olsa :D . PvP'ye bu kadar emek vermişken , daha değil .
Böyle soğuk olduğuma kusura bakma ilk öncelikle ben bu tür konulara karşı biraz "Değişik" tepki veriyorum, boş bir Konu olsa gerek düşüncelerindeyim. Hani böyle bir şey yapmaktansa neden bunları "DEĞERLİ ARKADAŞLARIN" ile paylaşmıyorsun ki?

Böyle soğuk olduğuma kusura bakma ilk öncelikle ben bu tür konulara karşı biraz "Değişik" tepki veriyorum, boş bir Konu olsa gerek düşüncelerindeyim. Hani böyle bir şey yapmaktansa neden bunları "DEĞERLİ ARKADAŞLARIN" ile paylaşmıyorsun ki?
Forumda (önceden) benim bir mesajıma verdiğin yanıtın aklıma geldi " Belki benim gibi olabilirsin " demiştin . Düşündümde olamam yani olmamda .

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.