• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Benim Küfür Etmem !

her şikayette kendı ismimi görmeye başladım peki bu beni şikayet eden arkdaşlar kendi etiginiz küfürleride söylesenize haydi bunu geçtim adam ana avrat söviyor bende çekip size ss atıcam ben orda bi dünya küfüre mahruz kalcam sonuç adam 1 2 gün ban yiycek bu kadar 2 gün sonra tekrar gelcek sonuç ne yani ?
kimse annesini sokakta bulmadı düzgün bi sistem yapın o zaman.

KimkiO

Süper Üye
Öncelikle merhaba, foruma gelen şikayetlerde kim şikayet edilmişse onun mesajları incelenir, bunun sonucunda ortada kuraldışı bir mesaj davranış varsa üye cezalandırılır.

Üye aynı şekilde kuraldışı davranışlarını tekrar etmeye devam ederse cezası kademeli olarak arttırılır.
Kuraldışı davranışına şahit olduğunuz üyeyi forum üzerinden şikayet edebilir, daha sonra "/ignore isim" komutu ile üyenin mesajlarını engelleyebilirsiniz.

Aklınıza takılan herhangi bir soru varsa bunu bize sormaktan çekinmeyin, iyi günler!

@KimkiO gerekli açıklamada bulunmuş. Ancak şunu eklemek istiyorum ; eğer sizde bir kişinin küfür etmesinden veya hareketlerinden rahatsız olursanız, kolaylıkla konu açabilirsiniz.

her şikayette kendı ismimi görmeye başladım peki bu beni şikayet eden arkdaşlar kendi etiginiz küfürleride söylesenize haydi bunu geçtim adam ana avrat söviyor bende çekip size ss atıcam ben orda bi dünya küfüre mahruz kalcam sonuç adam 1 2 gün ban yiycek bu kadar 2 gün sonra tekrar gelcek sonuç ne yani ?
kimse annesini sokakta bulmadı düzgün bi sistem yapın o zaman.
Ceza puanları artarak kalıcı Ban!