• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Ben Malafity (ACİL BAKILSIN AHMET BEY EROSİANIN DEDİĞİ KİŞİYİM)

CESUR EROSİANIN DEDİĞİNE GÖRE HESABIMI CESUR_BEY ÇALDI ÇÜNKÜ BEN ŞİFREMİ DÜN SAAT 22:00 DA UNUTTUM AMA MALAFİTY SABAHA KARŞI 5-6 ARASI SAATLERDE GİRMİŞ VE EROSİADAN KAZMA İSTEMİŞ EROSİA MALAFİTY YE ATINCA KAZMAYI CESUR BEY GİRMİŞ SERVERE VE MALAFİTY DEN CESURA GİTMİŞ KAZMA SÖYLENTİLER ÖYLE VE BENDE ÖYLE İNANIYORUM LÜTFEN GEREĞİ EDİLSİN BANA ŞİFREM VERİLSİN HESABIMI İSTİYORUM İKONİA VİPİM BEN İKONİA

AmIMad_

Aktif Üye
CESUR EROSİANIN DEDİĞİNE GÖRE HESABIMI CESUR_BEY ÇALDI ÇÜNKÜ BEN ŞİFREMİ DÜN SAAT 22:00 DA UNUTTUM AMA MALAFİTY SABAHA KARŞI 5-6 ARASI SAATLERDE GİRMİŞ VE EROSİADAN KAZMA İSTEMİŞ EROSİA MALAFİTY YE ATINCA KAZMAYI CESUR BEY GİRMİŞ SERVERE VE MALAFİTY DEN CESURA GİTMİŞ KAZMA SÖYLENTİLER ÖYLE VE BENDE ÖYLE İNANIYORUM LÜTFEN GEREĞİ EDİLSİN BANA ŞİFREM VERİLSİN HESABIMI İSTİYORUM İKONİA VİPİM BEN İKONİA
Herhangi bir kanıt sunmamışsın dolayısıyla müdahale edemezler ama satın aldığın yöntemin ya da hesabın e-mailinin senin olduğuna dair bir kanıtın varsa teamspeak3 adresinden üst yetkide olan kişilerden yardım isteyebilirsin.Ayrıca teamspeak3 adresine girince destek odasına girmeden önce teamspeak3 adını sorunun yap mesela ''SATIN ALMA HATASI'' vs. şeyler gibi.
NOT:Sunucu teamspeak3 adresi ''ts3.konyacraft.com''dur.

Herhangi bir kanıt sunmamışsın dolayısıyla müdahale edemezler ama satın aldığın yöntemin ya da hesabın e-mailinin senin olduğuna dair bir kanıtın varsa teamspeak3 adresinden üst yetkide olan kişilerden yardım isteyebilirsin.Ayrıca teamspeak3 adresine girince destek odasına girmeden önce teamspeak3 adını sorunun yap mesela ''SATIN ALMA HATASI'' vs. şeyler gibi.
NOT:Sunucu teamspeak3 adresi ''ts3.konyacraft.com''dur.
3.5 SAATTİR ŞİKAYETİMİ ADIM YAPIP DESTEKTE BEKLEDİM GELMİYORLAR

AmIMad_

Aktif Üye
3.5 SAATTİR ŞİKAYETİMİ ADIM YAPIP DESTEKTE BEKLEDİM GELMİYORLAR
Öyle uzun süre beklemeyin :D.Misal olarak gir bak ve orda yukarda bir yetkili var o zaman bekle.Ayriyeten eğer üst yönetim birisiyse meşguliyetinden dolayı ilgilenemeyebilir.

Öyle uzun süre beklemeyin :D.Misal olarak gir bak ve orda yukarda bir yetkili var o zaman bekle.Ayriyeten eğer üst yönetim birisiyse meşguliyetinden dolayı ilgilenemeyebilir.
Var Ahmet Falan Var Bayağı Ama Takmıyorlar VİP Liğe Pişman Ediyorlar Vallahi.!

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.